Moduł DEKOR (dla 20-20 Fusion) Moduł DEKOR (dla 20-20 Fusion) 1.0

Strona główna Windows Grafika Dodatki do programów graficznych
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Moduł DEKOR to dodatek do programu 20-20 Fusion do projektowania wnętrz. Z jego pomocą w projekcie kuchni można wykorzystać barwy pobrane ze zdjęć, własne tekstury lub całe zdjęcia w postaci nadruków na szkło bądź fototapet.

DEKOR pozwala pobrać jednolite kolory wprost ze zdęcia, korygować jasność, kontrast i korzystać z palety RGB, by stworzyć paletę dla dekoracji pomieszczenia. Własne tekstury można wczytać z katalogu, obracać i likwidować kafelkowanie, by osiągnąć jednolitą powierzchnię. Osobno można zmienić kolor tła, a osobno dominującego wzoru.

Inspirujące zdjęcia można wykorzystać jako fototapety i grafiki na szkło, przy czym można zdefiniować stopień połysku powierzchni i odbicie lustrzane.

Moduł DEKOR można testować z programami 20-20 Fusion firmy Abrys, w wersjach 17 i 18.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!