r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Moduł DEKOR (dla 20-20 Fusion) 1.0

Strona główna Windows Grafika Dodatki do programów graficznych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Moduł DEKOR to dodatek do programu 20-20 Fusion do projektowania wnętrz. Z jego pomocą w projekcie kuchni można wykorzystać barwy pobrane ze zdjęć, własne tekstury lub całe zdjęcia w postaci nadruków na szkło bądź fototapet.

Galeria programu

DEKOR pozwala pobrać jednolite kolory wprost ze zdęcia, korygować jasność, kontrast i korzystać z palety RGB, by stworzyć paletę dla dekoracji pomieszczenia. Własne tekstury można wczytać z katalogu, obracać i likwidować kafelkowanie, by osiągnąć jednolitą powierzchnię. Osobno można zmienić kolor tła, a osobno dominującego wzoru.

Inspirujące zdjęcia można wykorzystać jako fototapety i grafiki na szkło, przy czym można zdefiniować stopień połysku powierzchni i odbicie lustrzane.

Moduł DEKOR można testować z programami 20-20 Fusion firmy Abrys, w wersjach 17 i 18.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.