Mój T-Mobile 3.12.1

Strona główna Android Dom Zarządzanie usługami
Pobierz program
lub zeskanuj:

Mój T-Mobile to oficjalna aplikacja do zarządzania kontem sieci T-Mobile. Program pozwala na kontrolę kosztów oraz konfigurację usług za pomocą telefonu lub tabletu. Jest przeznaczony dla klientów T-Mobile z abonamentem, a także dla osób korzystających z T-Mobile na Kartę oraz Heyah na Kartę.

W aplikacji sprawdzimy informacje o naszych bieżących kosztach abonenckich, przejrzymy listę faktur oraz płatności, możemy też podejrzeć informacje o umowie, którą mamy z T-Mobile. Możliwe jest również dodawanie minut na połączenia oraz SMS-ów w taryfach, z których korzystamy w sieci T-Mobile. Ponadto, program pozwala doładować numer na kartę, sprawdzić stan pakietu internetowego i dokonać doładowania, a także włączyć roaming międzynarodowy i ustalić limit wydatków.

Aplikacja jest dostępna za darmo i nie zużywa danych z pakietu internetowego. Gdy chcemy z niej skorzystać będąc w zasięgu sieci T-Mobile, program zaloguje nas automatycznie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 01.11.2014 16:16

nie mam jak

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi