r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mój T-Mobile 3.9.1

Strona główna Android Dom Zarządzanie usługami

Mój T-Mobile to oficjalna aplikacja do zarządzania kontem sieci T-Mobile. Program pozwala na kontrolę kosztów oraz konfigurację usług za pomocą telefonu lub tabletu. Jest przeznaczony dla klientów T-Mobile z abonamentem, a także dla osób korzystających z T-Mobile na Kartę oraz Heyah na Kartę.

Galeria programu

W aplikacji sprawdzimy informacje o naszych bieżących kosztach abonenckich, przejrzymy listę faktur oraz płatności, możemy też podejrzeć informacje o umowie, którą mamy z T-Mobile. Możliwe jest również dodawanie minut na połączenia oraz SMS-ów w taryfach, z których korzystamy w sieci T-Mobile. Ponadto, program pozwala doładować numer na kartę, sprawdzić stan pakietu internetowego i dokonać doładowania, a także włączyć roaming międzynarodowy i ustalić limit wydatków.

Aplikacja jest dostępna za darmo i nie zużywa danych z pakietu internetowego. Gdy chcemy z niej skorzystać będąc w zasięgu sieci T-Mobile, program zaloguje nas automatycznie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 01.11.2014 16:16

nie mam jak

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.