Monkey's Audio Monkey's Audio 6.12

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Monkey's Audio to bezpłatne narzędzie, pozwalające kompresować pliki dźwiękowe WAV przy użyciu bezstratnego kodeku o tej samej nazwie. Przekonwertowane pliki audio (w formacie APE) charakteryzują się doskonałą jakością dźwięku, a ich rozmiar jest o około 40-50% mniejszy w porównaniu do oryginału.

Kodek Monkey's Audio jest ciekawą alternatywą dla innych popularnych bezstratnych formatów audio, jak np. FLAC. Zapewnia on identyczną jakość dźwięku co oryginał, pliki w tym formacie posiadają mniejszy rozmiar, jednak szybkość kodowania i dekodowania jest wyższa niż w przypadku innych rozwiązań tego typu, a w przypadku uszkodzenia pliku to dane za punktem uszkodzenia pozostają utracone. Format APE jest natywnie obsługiwany przez przenośne odtwarzacze firmy Cowon.

Obsługa narzędzia jest bardzo prosta i nie powinna nikomu przysporzyć problemów. Atutem Monkey's Audio jest możliwość przywrócenia pierwotnego formatu audio utworów w dowolnym momencie. Program oferuje funkcje kompresji, dekompresji, konwertowania oraz weryfikacji plików dźwiękowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!