r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Monopol na elektroniczną rozrywkę

Strona główna Aktualności

Wczorajsze pogłoski zostały potwierdzone bez najmniejszej już wątpliwości. Gigant rynku gier komputerowych - Electronic Arts odkupił pokaźny pakiet akcji francuskiego Ubi soft - największego chyba europejskiego wydawcy gier. Zakup ten dał władzom EA drugi co do wagi głos w zarządzie Ubi Soft i postawił świat elektronicznej rozrywki na krawędzi monopolu. Analitycy finansowi są bowiem zgodni, że na osiemnastoprocentowym udziale w Ubi firma Electronic Arts nie poprzestanie i dołozy wszelkich starań, by całkowicie przejąć europejskiego wydawcę.

Ubi Soft jest znany z takich tytułów jak Prince of Persia, Splinter Cell i innych gier sygnowanych nazwiskiem Toma Clancy'ego czy chociażby Beyond Good and Evil. Od pewnego czasu wiadomo też, że stara się wykupić upadający Eidos - właściciela praw do ikony końca dwudziestego wieku - Lary Croft. W świetle akcji EA szansa na samodzielność Ubi jest bardzo niewielka.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.