Z robotami na wieże strażnicze: RumbleTV na weekend (i na PC!)

Strona głównaZ robotami na wieże strażnicze: RumbleTV na weekend (i na PC!)
25.07.2015 09:15
Z robotami na wieże strażnicze: RumbleTV na weekend (i na PC!)
bDZysRUC

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy RumbleTV – prostą, arenową strzelaninę z gatunku MOBA, łączącą w sobie nie tylko elementy gry akcji czy strategii, ale również FPS. Nie bez znaczenia pozostają tutaj także aspekty zręcznościowe.

bDZysRTV

Tytuł nastawiony jest przede wszystkim na starcia i pojedynki odbywające się w krótkich, nie przekraczających więcej niż kilkanaście minut meczach. Walki odbywają się na symetrycznych, niewielkich rozmiarów mapach, na których do wspólnej rywalizacji przystępują drużyny składające się z różnego rodzaju mechanicznych postaci o zróżnicowanych właściwościach.

Rumble TV | DigiPen Institute of Technology

Ekipy każdorazowo walczą o dominację starając się jak najszybciej dotrzeć do bazy przeciwnika i zwycięsko wyjść z ostatecznej potyczki. Należy możliwie szybko zniszczyć wszystkie wieże strzelnicze eliminując w międzyczasie jak najwięcej wrogich jednostek.

bDZysRTX

Istotą każdej rozgrywki jest prawidłowy i adekwatny do konkretnych warunków wybór swojego bohatera. Każda z trzech dostępnych postaci posiada odmienne zdolności bojowe oraz taktyczne, unikalny styl walki, a także odrębne cechy dla dalszego rozwoju.

RumbleTV to wciągająca strzelania przedstawiona w ciekawej scenerii. Dynamizm i wysoka grywalność połączona z elementami taktyki oraz strategii z pewnością przyciągną do komputera nie tylko fanów gatunku.

Grę RumbleTV można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Strzelanki.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bDZysRUT