Moon Breakers

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Moon Breakers to prosta, kosmiczna strzelanina MMO z elementami rozbudowy własnego statku bojowego.

Przedstawiony w grze retro-futurystyczny klimat wraz z klasycznym stylem prowadzenia pojedynków w kosmosie rodem z lat 90-tych dowodzi faktu, iż główną inspiracją dla autorów projektu były realia bitew powietrznych z czasów II Wojny Światowej.

Naprzeciw siebie stają dwie frakcje, kosmicznych bandytów i obrońców z ramienia rządu. Bez względu na to, po której stronie się opowiemy, stawiane zadania i misja są te same. Przy wykorzystaniu całego potencjału statku, uzbrojenia i własnych umiejętności staramy się wyeliminować jak największą liczbę wrogich jednostek. Wraz z trwaniem rozgrywki dozbrajamy i unowocześniamy swój statek za punkty zarobione w grze.

Moon Breakers oferuje kilka trybów rozgrywki przeznaczonych do zabawy w sieci. Oprócz klasycznego Death Match czy Capture the Flag znajdziemy chociażby Carrier Assault polegający na grupowym i jak najszybszym zniszczeniu statku-bazy drużyny przeciwnej. Jest też kilka dodatkowych trybów dostarczających równie dużych emocji.

Zdecydowaną zaletą gry jest jej prostota i łatwość w opanowaniu zarówno zasad jak i sterowania naszym pojazdem. Sprawę dodatkowo ułatwia bardzo dobre zestrojenie i dopasowanie myszy z klawiaturą. Nie trzeba być mistrzem pilotażu, aby od pierwszych minut świetnie radzić sobie w przestrzeni kosmicznej.

Tytuł, pomimo braku możliwości włączenia opcji pełnego ekranu, robi bardzo pozytywne wrażenie. Zarówno oprawa dźwiękowa jak i graficzna stoją na przyzwoitym poziomie, a plansze na których odbywają się zawody są przygotowane bardzo starannie z dbałością o wszelkie szczegóły. Dzięki wysokiemu stopniowi grywalności Moon Breakers z pewnością przykuje do komputera nie jednego amatora kosmicznych strzelanek.


Uwaga:

W celu uruchomienia gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie (tu należy nadmienić, iż Moon Breakers jest darmowy) i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy w dowolnym momencie zaprosić do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 09.06.2012 15:36

Grę można również pobrać z Chrome Web Store. Trzeba jednak sprawdzić czy nasza karta graficzna jest wspierana przez WebGL.

StokujMen   1 #4 09.06.2012 12:06

uwaga:

W celu uruchomienia gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie (tu należy nadmienić, iż Moon Breakers jest darmowy) i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy w dowolnym momencie zaprosić do rozgrywki.
Czytanie z Zrozumieniem

foni78   7 #3 09.06.2012 12:00

wciskając pobierz grę wyskakuje mi komunikat nieznany protokół i nic ?!?!? przeglądarka firefox wersja 13 .

  #2 09.06.2012 11:15

no i wtopa Przepraszam za poprzednie zgłoszenie życząc miłego dnia

  #1 09.06.2012 09:56

"Firefox nie jest w stanie otworzyć tego adresu, ponieważ protokół "steam" nie jest przypisany do żadnego programu.
Aby otworzyć ten adres, może być konieczna instalacja innego programu."
Informacja po próbie pobrania gry

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji