reklama

Moon Breakers na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

Po skończonych emocjach związanych z występem naszych orłów w ich pierwszym meczu grupowym na Euro 2012 czas na cotygodniową porcję rozrywki w postaci gry na weekend. Tym razem zapraszamy do gry w Moon Breakers - prostą, kosmiczną strzelaninę MMO z elementami rozbudowy własnego statku bojowego.

Przedstawiony w grze retro-futurystyczny klimat wraz z klasycznym stylem prowadzenia pojedynków w kosmosie rodem z lat 90-tych dowodzi faktu, iż główną inspiracją dla autorów projektu były realia bitew powietrznych z czasów II Wojny Światowej.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

Naprzeciw siebie stają dwie frakcje, kosmicznych bandytów i obrońców z ramienia rządu. Bez względu na to, po której stronie się opowiemy, stawiane zadania i misja są te same. Przy wykorzystaniu całego potencjału statku, uzbrojenia i własnych umiejętności staramy się wyeliminować jak największą liczbę wrogich jednostek. Wraz z trwaniem rozgrywki dozbrajamy i unowocześniamy swój statek za punkty zarobione w grze.

Moon Breakers oferuje kilka trybów rozgrywki przeznaczonych do zabawy w sieci. Oprócz klasycznego Death Match czy Capture the Flag znajdziemy chociażby Carrier Assault polegający na grupowym i jak najszybszym zniszczeniu statku-bazy drużyny przeciwnej. Jest też kilka dodatkowych trybów dostarczających równie dużych emocji.

Zdecydowaną zaletą gry jest jej prostota i łatwość w opanowaniu zarówno zasad jak i sterowania naszym pojazdem. Sprawę dodatkowo ułatwia bardzo dobre zestrojenie i dopasowanie myszy z klawiaturą. Nie trzeba być mistrzem pilotażu, aby od pierwszych minut świetnie radzić sobie w przestrzeni kosmicznej.

Tytuł, pomimo braku możliwości włączenia opcji pełnego ekranu, robi bardzo pozytywne wrażenie. Zarówno oprawa dźwiękowa jak i graficzna stoją na przyzwoitym poziomie, a plansze na których odbywają się zawody są przygotowane bardzo starannie z dbałością o wszelkie szczegóły. Dzięki wysokiemu stopniowi grywalności Moon Breakers z pewnością przykuje do komputera nie jednego amatora kosmicznych strzelanek.

Grę Moon Breakers można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Strzelanki.

Zapraszamy do zabawy.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić