r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Moonlight 3.0 prawie gotowy

Strona główna Aktualności

Twórcy finansowanego przez Novella projektu Mono udostępnili na swoich stronach Moonlight 3.0 Preview - bazującą na otwartych źródłach implementację wtyczki Silverlight 3 dla systemów Linux.

Wśród wielu poprawek, nowości i dodatków wprowadzonych do tej wersji można wymienić wyeliminowanie problemów przy współdziałaniu Moonlight z innymi wtyczkami wymagającymi obecności Silverlight, wprowadzenie demuxera MP4 oraz rozpoczęcie prac nad wirtualizacją UI. Moonlight 3.0 Preview wspiera także nowości wprowadzone przez Microsoft do Silverlight 3, jednak autorzy podkreślają, że nie wszystkie podsystemy działają tak, jak należy. Moonlight przeznaczony jest do współpracy z przeglądarką Firefox 2.0, 3.0 i 3.5 oraz 32 i 64-bitową dystrybucją systemu Linux. Twórcy gwarantują poprawne działanie wtyczki z SUSE Linux Enterprise Desktop 11, openSUSE 11.x, Ubuntu 9.10, oraz Fedora 12 - użytkownicy pozostałych dystrybucji mogą samodzielnie skompilować Moonlight ze źródeł.

Moonlight 3.0 Preview 1 w wersji 32- i 64-bitowej można pobrać wprost ze strony projektu. Należy pamiętać, że jest to wydanie testowe i może powodować potencjalnie problemy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.