r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Motion Stills — Create with Live Photos 2.0.2

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

Motion Stills — Create with Live Photos to aplikacja od Google, która służy do edycji zdjęć typu Live Photos. Pozwala je przeglądać, edytować i zmieniać je w animacje GIF.

Program wspiera tylko te modele iPhone'ów, które obsługują technologię Live Photos: 6s, 6s Plus lub SE. Na innych urządzeniach nie zadziała poprawnie.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja pozwala przeglądać zdjęcia Live Photos przechowywane w pamięci urządzenia i edytować je za pomocą narzędzia do stabilizowania obrazu. W ten sposób można poprawić ich jakość. Kolejną funkcją jest możliwość konwertowania tego typu fotografii na animacje GIF, dzięki czemu będzie możliwe udostępnienie ich do innych aplikacji, np. popularnych komunikatorów internetowych. Ponadto, za pomocą Motion Stills można łączyć zdjęcia Live Photos w krótkie filmy, które również będą gotowe do udostępnienia za pomocą innego oprogramowania zainstalowanego na urządzeniu.

Program jest dostępny za darmo, a co ważniejsze, nie wymaga logowania do konta Google.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Flamingo, NYT VR, AppLock, Motion Stills, MineField i Crashing Seasons – najciekawsze aplikacje tygodnia

10
OPROGRAMOWANIE 11.06.2016 | Anna Rymsza

Zapraszam do lektury kolejnego przeglądu najciekawszych nowości z naszej bazy programów. W tym tygodniu przedstawiam Wam tylko pozycje mobilne i w większości gry. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, z podziałem na systemy operacyjne. Flamingo Na początek coś dla miłośników Twittera – testowa wersja aplikacji Flamingo. To klient Twittera, który daje ogromne możliwości personalizacji wyświetlanych treści. Aplikacja została przygotowana zgodnie z wytycznymi Material Design, wykorzystuje estetyczne animacje i dobrze dobrane barwy, choć oczywiście można wybrać własne. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.