MouseWrangler 1.3

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MouseWrangler jest darmowym i bardzo prostym w obsłudze narzędziem, służącym do programowania gestów myszki. Z jego poziomu zdefiniujemy dowolną ilość akcji, które uruchomione zostaną w systemie Windows po wykonaniu określonego ruchu kursorem po ekranie komputera.

Ta niewielkich rozmiarów aplikacja umożliwia użytkownikowi programowanie mniej lub bardziej złożonych akcji i przyporządkowanych do nich gestów myszki. MouseWrangler potrafi symulować naciśnięcia klawiszy lub uruchamiać dowolne programy (wraz z parametrami), a także automatyzować takie operacje wykonywane w systemie jak zamykanie oprogramowania, minimalizowanie okien, zapisywanie plików itp. Wszystkie zaprogramowane wcześniej gesty wykonywać możemy w dowolnym miejscu ekranu lub na specjalnie do tego przygotowanym obszarze ulokowanym w prawej jego krawędzi.

Konfiguracja poszczególnych gestów odbywa się przy użyciu wbudowanego w programie kreatora. To właśnie z jego poziomu w łatwy sposób definiujemy ruchy kursora oraz przyporządkowujemy im różnego typu akcje. W przypadku bardziej skomplikowanych operacji możliwe jest w MouseWrangler powiązanie danego gestu z zewnętrznymi makrami. W udostępnionym przez twórców archiwum z aplikacją znajdziemy jej wersję instalacyjną oraz przenośną (portable).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!