Movavi Photo Studio 1.0.3

Strona główna Windows Grafika Narzędzia dla fotografów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Movavi Photo Studio to zestaw trzech narzędzi dla fotografów, zebranych przez producenta w jednym miejscu. W skład zestawu wchodzi edytor Movavi Photo Editor, narzędzie do masowego przetwarzania plików graficznych Movavi Photo Batch oraz Movavi Slideshow Creator, którym można połączyć zdjęcia i filmy w atrakcyjną prezentację.

Zaletą Movavi Photo Studio jest możliwość kupienia i zainstalowania od razu wszystkich trzech programów firmy Movavi dla fotografów. Dzięki temu można przygotować pojedyncze zdjęcia, przeprowadzić prosty retusz lub przekonwertować całe kolekcje, a następnie złożyć z nich prezentację gotową do umieszczenia na YouTube i pokazania znajomym.

Oczywiście można kupić każdy z programów osobno, ale dzięki zestawowi Movavi Photo Studio można je mieć o około 20 dolarów taniej niż gdyby zostały kupione osobno.

Programy wchodzące w skład wersji testowej Movavi Photo Studio można testować razem lub osobno. Edytor w wersji próbnej nie pozwala zapisywać plików, Photo Batch pozwala przetworzyć w sumie tylko 100 zdjęć i nie daje dostępu do pełnej kolekcji obsługiwanych formatów plików, a narzędzie do tworzenia filmowych pokazów slajdów działa jedynie przez tydzień.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Movavi Photo Studio – niezbędnik niewymagającego fotografa

4
14.06.2015  •  Anna Rymsza

Movavi Photo Studio to zestaw trzech narzędzi dla niewymagających i początkujących fotografów, wprowadzony niedawno na rynek przez znanego producenta programów filmowych i graficznych. W skład zestawu wchodzą znane już programy: edytor Movavi Photo Editor, narzędzie do masowego przetwarzania plików graficznych Movavi Photo Batch oraz Movavi Slideshow Creator, którym można połączyć zdjęcia i filmy w atrakcyjną prezentację filmową, gotową do publikacji w Sieci. Zaletą Movavi Photo Studio jest możliwość kupienia i zainstalowania od razu wszystkich trzech programów firmy Movavi dla fotografów.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję