r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Movavi Photo Studio 1.0.3

Strona główna Windows Grafika Narzędzia dla fotografów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Movavi Photo Studio to zestaw trzech narzędzi dla fotografów, zebranych przez producenta w jednym miejscu. W skład zestawu wchodzi edytor Movavi Photo Editor, narzędzie do masowego przetwarzania plików graficznych Movavi Photo Batch oraz Movavi Slideshow Creator, którym można połączyć zdjęcia i filmy w atrakcyjną prezentację.

Galeria programu

Zaletą Movavi Photo Studio jest możliwość kupienia i zainstalowania od razu wszystkich trzech programów firmy Movavi dla fotografów. Dzięki temu można przygotować pojedyncze zdjęcia, przeprowadzić prosty retusz lub przekonwertować całe kolekcje, a następnie złożyć z nich prezentację gotową do umieszczenia na YouTube i pokazania znajomym.

Oczywiście można kupić każdy z programów osobno, ale dzięki zestawowi Movavi Photo Studio można je mieć o około 20 dolarów taniej niż gdyby zostały kupione osobno.

Programy wchodzące w skład wersji testowej Movavi Photo Studio można testować razem lub osobno. Edytor w wersji próbnej nie pozwala zapisywać plików, Photo Batch pozwala przetworzyć w sumie tylko 100 zdjęć i nie daje dostępu do pełnej kolekcji obsługiwanych formatów plików, a narzędzie do tworzenia filmowych pokazów slajdów działa jedynie przez tydzień.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Movavi Photo Studio – niezbędnik niewymagającego fotografa

4
OPROGRAMOWANIE 14.06.2015 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Movavi Photo Studio to zestaw trzech narzędzi dla niewymagających i początkujących fotografów, wprowadzony niedawno na rynek przez znanego producenta programów filmowych i graficznych. W skład zestawu wchodzą znane już programy: edytor Movavi Photo Editor, narzędzie do masowego przetwarzania plików graficznych Movavi Photo Batch oraz Movavi Slideshow Creator, którym można połączyć zdjęcia i filmy w atrakcyjną prezentację filmową, gotową do publikacji w Sieci. Zaletą Movavi Photo Studio jest możliwość kupienia i zainstalowania od razu wszystkich trzech programów firmy Movavi dla fotografów.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.