r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MoviePlus Starter Edition 1.0.0.8

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

MoviePlus Starter Edition to darmowa edycja aplikacji przeznaczonej do nieliniowej edycji i obróbki filmów wideo. Program z powodzeniem możemy wykorzystać do pocięcia czy połączenia klipów wideo.

Galeria programu

Podobnie jak większość dostępnych na rynku aplikacji do amatorskiego tworzenia filmów również MoviePlus Starter Edition posiada dwa tryby edycji. Timeline przeznaczony jest dla użytkowników, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnej pracy na linii czasu. Storyboard to opcja, która powinna przypaść do gustu początkującym użytkownikom. Wybierając ten tryb użytkownik przeciąga na kolejne klocki grafiki lub klipy wideo tworząc historię filmu. Pomiędzy klockami naszej opowieści widoczne są mniejsze, na które przeciągamy efekty lub przejścia dostępne w bazie programu.

MoviePlus Starter Edition pozwala bez większych problemów połączyć kilka klipów, dodać przejścia pomiędzy filmami, poprawić wygląd ujęć jak również usunąć tło z tzw. blue lub greenscreena. Jeśli chcemy skorzystać z dodatkowych funkcji takich jak przejścia 3D, usuwanie szumów z wideo, stabilizacja obrazu, tworzenie masek czy innych efektów związanych z edycją obrazu musimy pójść na ustępstwo (aplikacja renderuje znak wodny informujący o wykorzystaniu MoviePlus Starter Edition do produkcji klipu) albo zakupić płatna wersję programu - MoviePlus X6.

Darmowa wersja aplikacji posiada kilka ograniczeń. Użytkownik ma możliwość pracy na maksymalnie dwóch ścieżkach audi i wideo, a gotowe filmy mogą być eksportowane tylko do formatów QuickTime, AVI, WMV, WAV i WMA. MoviePlus Starter Edition w stosunku do wersji MoviePlus X6 pozbawiony został m.in. funkcji nagrywania narracji, tworzenia płyt DVD, VCD i Blu-ray, eksportowania filmów do formatu H.264 czy wyświetlania narzędzia do mierzenia poziomu głośności audio.

Uwaga!

  • Aby zainstalować i móc korzystać z aplikacji MoviePlus Starter Edition należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie producenta.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #8 10.09.2015 01:47

@lokhead (niezalogowany): Potwierdzam zaŚmieciara PC-a !!!!!!!

  #7 09.03.2014 16:22

potwierdzam badziewie

laskoski6   4 #6 15.09.2013 19:18

Szkoda czasu na ściąganie. Program totalnie bezużyteczny żeby cokolwiek zrobić i zapisać trzeba kupić kodeki. Ten program nie jest darmowy. Najlepiej by było gdyby moderatorzy usunęli ten program stąd.

  #5 20.11.2012 08:18

Program to wersja shareware. Po 14 dniach nie można już importować plików mpg, a program żąda za to zapłaty w wysokości 4,99$, czyli program nie jest bezpłatny. To znaczy teoretycznie może być, ale jest wtedy zupełnie nieprzydatny.

  #4 03.11.2012 08:41

e tam jak sie tym obsługuje angielskie jest to

PitBoss   9 #3 22.10.2012 19:10

Może zamień końcówkę .flv na .mp4, albo przekonwertuj do avi czy innego formatu przy użyciu XviD4PSP :)

  #2 22.10.2012 13:19

Dobra doszedl kod. Ale sciema ten program. Trzeba kupic kodeki. Filmu sciagnietego z YT nie mozna edytowac lipaaaaaa !

  #1 22.10.2012 13:12

Tylko, ze emaile nie dochodza wogole z kodem ... Sprawdzałem na 2 róznych kontach email. Nawet w spamie nie ma.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.