Musixmatch Musixmatch version 7.7.9

Strona główna iOS Multimedia Odtwarzacze muzyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Musixmatch to aplikacja, która z prostego programu do szukania tekstów piosenek zamieniała się w rozbudowany odtwarzacz muzyki. Dalej świetnie spełnia swoje podstawowe zadania.

Ekran główny aplikacji dzieli się na 5 części: popularne teksty (wraz z teledyskiem na YouTube), kupione (czyli muzyka pobrana w iTunes), MusicID (o którym zaraz) ulubione oraz logowanie na konto wraz z opcjami. Poza standardowym wyszukiwaniem dostępna jest też wspomniana opcja music id. Identyfikuje ona na podstawie obecnie granej muzyki utwór i dopasowuje do niego słowa. Pozwala na śledzenie aktualnie śpiewanych słów na żywo.

Musixmatch pozwala także skorzystać z dodatkowego mikrofonu i zamienić urządzenie w narzędzie do karaoke. Piosenki słuchane z YouTube możemy w łatwy sposób kupić za pomocą iTunes. Jeżeli w tekście znajdziemy jakieś błędy możemy go edytować. Drobnych opcji i ustawień jest znacznie więcej, dzięki nim możemy dostosować możliwości aplikacji do swoich potrzeb.

To obowiązkowa pozycja dla każdego miłośnika wyszukiwania tekstów piosenek. Nawet jeżeli nie będziemy jej wykorzystywali jako odtwarzacza muzyki (a warto sprawdzić w takim kontekście). Podstawowe funkcje dostępne są za darmo. Za dodatkowe musimy zapłacić w formie abonamentu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!