Musixmatch 7.0.2

Strona główna iOS Multimedia Odtwarzacze muzyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Musixmatch to aplikacja, która z prostego programu do szukania tekstów piosenek zamieniała się w rozbudowany odtwarzacz muzyki. Dalej świetnie spełnia swoje podstawowe zadania.

Ekran główny aplikacji dzieli się na 5 części: popularne teksty (wraz z teledyskiem na YouTube), kupione (czyli muzyka pobrana w iTunes), MusicID (o którym zaraz) ulubione oraz logowanie na konto wraz z opcjami. Poza standardowym wyszukiwaniem dostępna jest też wspomniana opcja music id. Identyfikuje ona na podstawie obecnie granej muzyki utwór i dopasowuje do niego słowa. Pozwala na śledzenie aktualnie śpiewanych słów na żywo.

Musixmatch pozwala także skorzystać z dodatkowego mikrofonu i zamienić urządzenie w narzędzie do karaoke. Piosenki słuchane z YouTube możemy w łatwy sposób kupić za pomocą iTunes. Jeżeli w tekście znajdziemy jakieś błędy możemy go edytować. Drobnych opcji i ustawień jest znacznie więcej, dzięki nim możemy dostosować możliwości aplikacji do swoich potrzeb.

To obowiązkowa pozycja dla każdego miłośnika wyszukiwania tekstów piosenek. Nawet jeżeli nie będziemy jej wykorzystywali jako odtwarzacza muzyki (a warto sprawdzić w takim kontekście). Podstawowe funkcje dostępne są za darmo. Za dodatkowe musimy zapłacić w formie abonamentu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja dnia: Musixmatch – Lyrics for your music

4
06.12.2017  •  Anna Rymsza

Dzisiejszą aplikacją dnia jest Musixmatch – narzędzie, które automatycznie znajduje teksty utworów odtwarzanych w innych aplikacjach, a ponadto sama może być odtwarzaczem muzycznym, nie tylko korzystając z plików lokalnych. Musixmatch integruje się ze Spotify, Google Music, Deezerem, iTunes i Pandorą. Musixmatch nad inną aplikacją Musixmatch może działać nad innymi aplikacjami, jeśli pozwolimy mu na to. Aplikacja w tym przypadku wyświetli „kółko”, które można dowolnie przesuwać po ekranie, a po dotknięciu go zobaczymy tekst aktualnie odtwarzanej w ulubionym odtwarzaczu piosenki.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję