Musixmatch - Lyrics for your music Musixmatch - Lyrics for your music 7.6.5

Strona główna Android Multimedia Odtwarzacze muzyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Musixmatch to aplikacja, która z prostego programu do szukania tekstów piosenek zamieniała się w rozbudowany odtwarzacz muzyki. Dalej świetnie spełnia swoje podstawowe zadania.

Przy pierwszym starcie Musixmatch przeszukuje naszą kolekcję muzyki i jeżeli mamy ją dobrze opisaną przypisuje do utworów teksty piosenek. Możemy je sprawdzić podczas słuchania muzyki. Najciekawiej prezentuje się jednak opcja FloatingLyrics. Współpracuje ona z popularnymi aplikacjami, takimi jak: Muzyka Play, Spotify, Deezer i YouTube. Pozwala ona na śledzenie aktualnie śpiewanych słów na żywo.

FloatingLyrics przypomina w działaniu bąbelki znane z Facebookowego Messengera. Po wybraniu "bąbla" rozwija się okno (jego wielkość możemy edytować) w którym pojawia się tekst obecnie słuchanej piosenki. Interfejs programu został przetłumaczony, choć wciąż można w nim znaleźć fragmentu po angielsku.

Aplikacja wspiera logowanie do konta usługi Musixmatch dzięki czemu mamy dostęp do naszych ustawień i preferencji. Dostępna jest za darmo. To obowiązkowa pozycja dla każdego miłośnika wyszukiwania tekstów piosenek. Nawet jeżeli nie będziemy jej wykorzystywali jako odtwarzacza muzyki warto by znalazła się w naszej kolekcji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!