My Tamagotchi Forever My Tamagotchi Forever 6.6.0.5200

Strona główna Android Gry Symulatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

My Tamagotchi Forever to gra przywracająca do życia jedną z najpopularniejszych zabawek elektronicznych z lat dziewięćdziesiątych – Tamagotchi. Zadaniem gracza jest zajmowanie się wirtualnym zwierzątkiem, by było zdrowe, najedzone, wyspane, czyste i szczęśliwe.

Wirtualne zwierzątka w aplikacji są tak samo wymagające, jak te znane z zabawek. Gracz musi zadbać o to, by jego podopieczny nie był głodny, sprzątać jego mieszkanko, bawić się z nim i co wieczór układać je do snu. Tamagotchi będzie dorastać pod opieką gracza.

Aplikacja wykorzystuje też możliwości niedostępne pod koniec XX wieku. Miasteczko Tamatown można odwiedzić w rozszerzonej rzeczywistości, by zbierać w nim monety, skarby, bonusy i poznawać nowych znajomych. Przestrzeń dla swojego Tamagotchi można urządzić po swojemu, a następnie umieścić ją na dowolnej płaskiej powierzchni (na przykład na biurku) i bawić się z podopiecznym w chowanego.

W grze znalazły się też bardziej klasyczne gry, przypominające te sprzed 20 lat. Zwierzątka ewoluują zależnie od tego, jak zajmuje się nimi opiekun. Dorosły Tamagotchi będzie potrzebował pomocy w wyborze kariery zawodowej – może zostać naukowcem, gwiazdą rocka albo detektywem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!