NBC Olympics - News & Results 2.6.3

Strona główna Android Wiadomości Wiadomości sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

NBC Olympics to aplikacja z wiadomościami z Igrzysk Olimpijskich w Rio, podawanymi przez amerykańską stację telewizyjną. W aplikacji znajdziemy wyniki, terminy rozgrywek, klasyfikację medalową i różne ciekawostki. Jak przystało na produkt amerykański, aplikacja pozwala wygodnie śledzić reprezentację Stanów Zjednoczonych na Olimpiadzie. Na terenie tego kraju dostępne są także liczne materiały filmowe, których w Polsce niestety nie obejrzymy.

W aplikacji znajdują się wiadomości dotyczące 34 dyscyplin sportowych. Wyniki rozgrywek i informacje o medalach będą aktualizowane na żywo. Dla wybranych sytuacji można skonfigurować powiadomienia. Ponadto znajdują się tu biografie wszystkich występujących w Rio sportowców i mnóstwo zdjęć przy każdym artykule.

Największe możliwości aplikacja ma w Stanach, gdzie istnieje możliwość oglądania rozgrywek na żywo i zgadza się program telewizyjny.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Ze smartfonem do Rio: aplikacje na Olimpiadę

7
02.08.2016  •  Anna Rymsza

Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro startują lada moment. Sportowcy już są na miejscu, niektórzy wzięli udział w pierwszych rozgrywkach, a na piątek zaplanowano wielką ceremonię otwarcia. Jeśli chcecie śledzić wyniki albo pokazać, że kibicujecie, polecam kilka aplikacji. Kalendarz i wyniki Trudno śledzić całe Igrzyska i wszystkie dyscypliny, dlatego też na początek polecam proste aplikacje, podające na bieżąco wyniki i klasyfikację medalową. Zacząć wypada od Rio 2016 dla Androida i iOS – oficjalnej aplikacji olimpijskiej, w której znajduje się kalendarz rozgrywek oraz tabela medalowa i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi