Apple uruchamia Apple News+ z subskrypcją na najlepsze magazyny

Apple uruchamia Apple News+ z subskrypcją na najlepsze magazyny

Apple News+ – najlepsze magazyny w jednym miejscu
Apple News+ – najlepsze magazyny w jednym miejscu
25.03.2019 18:23, aktualizacja: 25.03.2019 20:37

W Coupertino trwa właśnie konferencja prasowa firmy Apple, podczas której prezentowane są nowe usługi internetowe. Zgodnie z przewidywaniami firma spod znaku jabłka pochwaliła się między innymi sukcesem Apple News. Aplikacja rozwija się dalej – będziemy mogli czytać w niej najlepsze magazyny… o ile mieszkamy w USA lub Kanadzie. Do Europy usługa dotrze nieco później i w pierwszej kolejności ruszy w Wielkiej Brytanii.

Założeniem rozwoju Apple News jest zebranie najlepszych materiałów, reportaży i wiadomości z każdej dziedziny – polityki, mody, kultury, sportu, podróży, gadżetów i wielu innych. Usługa Apple News+ będzie promować wysokiej klasy dziennikarstwo, a wszystko znajdziemy w jednej aplikacji.

„Essence” prezentuje się, jakby był zaprojektowany dla iPhone'a
„Essence” prezentuje się, jakby był zaprojektowany dla iPhone'a

Apple będzie dostarczać nam najnowsze numery ponad 300 magazynów w zupełnie nowej postaci – w aplikacji będą prezentowane między innymi animowane i filmowe okładki. News+ będzie oczywiście pozwalać na pobieranie magazynów do czytania offline i podpowiadać nowe tytuły, których jeszcze nie znamy, ale mogą nas zainteresować. Co ciekawe, Apple nie wie, co czytamy i nie pozwala na to, by reklamodawcy nas śledzili. Dobieranie artykułów będzie odbywać się lokalnie na naszych urządzeniach.

News+ nie ograniczy się do papierowych magazynów. Będziemy mogli poczytać w aplikacji także The Wall Street Journal i kilka wydawnictw cyfrowych. Aplikacja będzie oczywiście dopasowywać wygląd artykułów do ekranu iPhone'a lub iPada.

Subskrybowanie wszystkich dostępnych magazynów kosztowałoby ponad 8 tys. dolarów. Subskrypcja miesięczna zaś kosztuje 9,99 USD i jest dostępna dla całej rodziny bez dodatkowych opłat. Pierwszy miesiąc dostaniemy za darmo.

Konferencja rozpoczęła się fenomenalnym wstępem, nawiązującym do mody vaporwave, produktów Apple, reklamy z 1984 roku i czołówek kilku dobrze znanych filmów. Mimo że wstęp był filmowy, prezentacja rozpoczęła się od Apple News+.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)