r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

NETGATE Registry Cleaner 17.0.780.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NETGATE Registry Cleaner to program do czyszczenia i defragmentacji rejestru systemu operacyjnego Windows, który służy nie tylko do przyśpieszenia, ale również ochrony naszego komputera.

Funkcje oferowane przez NETGATE Registry Cleaner sprawiają, że po zlikwidowaniu zbędnych wpisów i kluczy w rejestrze oraz uporządkowaniu pozostałych danych wydajność peceta znacznie wzrośnie. Jednocześnie pozbędziemy się danych związanych z czynnościami wykonywanymi przez użytkownika na komputerze, uniemożliwiając ich wyśledzenie przez osoby niepowołane, korzystające ze złośliwego oprogramowania.

NETGATE Registry Cleaner zawiera również dodatkowe narzędzie, które służy do zarządzania programami uruchamianymi wraz z systemem operacyjnym Windows, a także specjalną aplikację, umożliwiającą bezproblemowe odinstalowanie niechcianych programów.

Nie musimy jednak pamiętać o regularnym czyszczeniu rejestru za pomocą NETGATE Registry Cleaner, bowiem narzędzie posiada możliwość skonfigurowania harmonogramu zadań. Dzięki niemu wspomniany proces zostanie zautomatyzowany. Co ciekawe, możemy również zdefiniować program tak, by tworzył kopię zapasową plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bogdan_G   19 #3 09.04.2017 19:53

@guma77: Nie z prostego powodu. Kiedyś amiti stał sie płatny i odinstalowałem, ale tyje było pozostałości nie do usunięcia normalnie, że jeszcze mnie trzęsie. Bydle gorsze od wirusa i dlatego nie będę próbował programów od netgate.

guma77   11 #2 09.04.2017 17:12

@Bogdan_G: bodzio testowales to w koncu ?

Bogdan_G   19 #1 27.11.2015 22:35

Ani to pobrać, przetestować http://postimg.org/image/gtwwtblf1/
08. 04. 2016 - Pobiera się. Czas przetestować.

Autor edytował komentarz w dniu: 08.04.2016 23:55
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.