NPS Image Editor NPS Image Editor 3.1.1

Strona główna Windows Grafika Tworzenie i edycja grafiki rastrowej
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NPS Image Editor to nietypowa propozycja edytora grafiki, w której połączono prostotę obsługi znanego z Windowsa Painta, dodając jednak go niego dużo więcej narzędzi, w tym filtry, obsługę przezroczystości i nietypowe pędzle.

Obsługa istotnie zbliżona jest do tej znanej z narzędzia Microsoftu, jednak co ciekawe, nie nawiązuje do najnowszej edycji, ale starszych, znanych jeszcze z czasów Windowsa XP i wcześniejszych. Główny pasek narzędzi znajduje się bowiem z lewej strony ekranu i to z niego czerpać możemy podstawowe kształty i pędzle. Z prawej strony wyświetlana jest domyślnie paleta kolorów.

Naszpikowanie programu dodatkowymi możliwościami nie byłoby więc w takim przypadku możliwe, gdyby nie dodanie licznych elementów w górnym menu na pasku. Znajdziemy tu między innymi ustawienia filtrów, możliwość dodania przezroczystości, menedżer pędzli oraz zarządzania paletami kolorów. Aplikację można również pochwalić za stosunkowo krótki czas uruchamiania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!