r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nagrania lightning talks z V Sesji Linuksowej

Strona główna Aktualności

O autorze

Serwis TechIT opublikował zapis wideo z trzech tzw. lightning talks nagranych podczas V Sesji Linuksowej, w trakcie której w przerwach między zaplanowanymi prezentacjami każdy z uczestników mógł wyjść przed publiczność i w luźnej formie podzielić się swoimi nieuczesanymi myślami na dowolny temat, także prowokujący.

Wśród udostępnionych materiałów znalazły się: lightning talk o serwerze Sun X4500 polecający możliwość zastosowania go w roli serwera pamięci masowej, lightning talk w obronie protokołu CARP polemizujący ze stwierdzeniem jednego z uczestników, że CARP jest zły oraz lightning talk przeciw pakietowi Krasnal przekonujący, że oprogramowanie to - umożliwiające szybkie postawienie serwera Apache+MySQL+PHP pod Windows - nie jest warte funta kłaków.

Przy okazji przypominamy, że w serwisie TechIT znajdują się także nagrania pozostałych prezentacji z V Sesji Linuksowej, niebawem pojawią się także te z pierwszego dnia konferencji prowadzone w języku angielskim przez gości z zagranicy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.