Policja na TikToku. Mundurowi publikują śmieszne nagrania

Policja na TikToku. Mundurowi publikują śmieszne nagrania

Policja na TikToku
Policja na TikToku
Źródło zdjęć: © Pixabay
Karolina Modzelewska
08.11.2021 13:43

TikTok cieszy się ogromną popularnością na całym świecie zarówno wśród młodszych jak i starszych osób. Wykorzystują go również firmy, a także różnego rodzaju instytucje. Wśród nich jest polska Policja, która postanowiła założyć własne konto na popularnej platformie społecznościowej i za jej pomocą ocieplić swój wizerunek.

Oficjalny profil polskiej Policji na TikToku nosi nazwę "polskapolicja" i zgodnie z informacjami z 8 listopada br. obserwuje go ponad 49 tys. osób. Na koncie mundurowi zamieścili już dwa filmy. Pierwszy z nich przedstawia policjanta jedzącego pączka. Na drugim funkcjonariusz wyjaśnia i pokazuje w co wyposażony jest nieoznakowany radiowóz tzw. "grupy speed".

Policja na TikToku

Konto na TikToku to kolejny profil polskiej Policji w mediach społecznościowych. Funkcjonariusze aktywnie działają także na Twitterze (86,1 tys. obserwujących) czy Facebooku (ponad 394 tys. obserwujących), gdzie już w minionym tygodniu zapowiadali, że dołączą do tiktokowej społeczności pisząc: "Wchodzimy z przytupem w świat TikToka! Na naszym nowym profilu "PolskaPolicja" zobaczysz policjantów w nowej, tiktokowej odsłonie. Zobaczcie przedsmak tego co będzie się działo. Profil na tik toku był wyczekiwany - przedpremierowo zaobserwowało Nas już ponad 12 tys. osób".

Wszystko wskazuje na to, że zabawne filmiki z policjantami mają pomóc w ociepleniu wizerunku instytucji, która w ostatnim czasie nie jest najlepiej oceniana. Utrzymywane w żartobliwym tonie nagrania zapewne będą pokazywały "ludzką" twarz mundurowych. Być może TikTok posłuży również jako narzędzie do zachęcania młodych osób, aby dołączyły w szeregi Policji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)