NaroCAD NaroCAD 1.6.0

Strona główna Windows Grafika Programy do projektowania CAD
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NaroCAD to jeden z najlepszych, darmowych programów do parametrycznego modelowania trójwymiarowego CAD. Skupia on w sobie zestaw wszystkich niezbędnych do wygodnego projektowania funkcji i narzędzi, wśród których znajdziemy te, umożliwiające rysowanie punktów, linii, krzywych i podstawowych kształtów, wykorzystanie gotowych brył 3D itp.

Oprogramowanie bazuje na technologii OpenCascade. Wyposażone zostało w prosty, ale estetyczny interfejs graficzny wykorzystujący sprawdzony mechanizm wstążki. Wszystkie dostępne opcje i funkcje zostały rozmieszczone w taki sposób, że ich odnalezienie nie powinno sprawić nikomu żadnych problemów. Na osobnych kartach w menu znajdziemy narzędzia do modelowania, tryby widoku i inne. NaroCAD dysponuje dopracowanymi narzędziami, umożliwiającymi sprawną rotację i skalowanie tworzonych obiektów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!