r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nasze Drinki 1.2

Strona główna Android Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów

Nasze Drinki to aplikacja przeznaczona zarówno dla osób które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tworzeniem drinków, jak i tych, którzy po prostu szukają ciekawych inspiracji na nowe kombinacje.

Ekran główny aplikacji dzieli się na dwie kategorie: ulubione oraz pozostałe. Pierwsza z nich zawiera domyślnie polecane przepisy na drinki. W drugiej przeglądamy je z podziałem na rodzaje alkoholi na bazie których powstają. U góry ekranu widnieje także klasyczna wyszukiwarka.

Każdy przepis zawiera zdjęcie, listę składników wraz z proporcjami oraz krótki opis, który w prosty sposób tłumaczy jak całość przygotować. Z tego poziomu możemy również dodać drinki do ulubionych. Aplikacja jak i dostęp do oferowanych przez nią treści są dostępne za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Niezbędnik imprezowicza nie tylko na Sylwestra

35
29.12.2015  •  Anna Rymsza

Sylwestrowa noc ma to do siebie, że skłania do imprezowania do białego rana. Tylko co zrobić, gdy skończy się zaopatrzenie? Znaleźliśmy dla Was kilka aplikacji i stron, które pomogą poradzić sobie w sytuacjach kryzysowych ;-) Gdzie szukać? czynne24h Portal i aplikacje czynne24h przyjdą z pomocą, gdy o nietypowej porze przyjdzie nam szukać punktu usługowego lub sklepu. W bazie znajdziemy nie tylko sklepy monopolowe, ale także apteki, przychodnie weterynaryjne, punkty gastronomiczne, pomoc drogową, a nawet kontakt z hydraulikiem i ślusarzem. Tę stronę warto mieć w zakładkach niezależnie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.