NaviExpert NaviExpert version 4.5.9

Strona główna iOS Podróże i transport Nawigacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dzięki aplikacji NaviExpert zyskujemy dostęp nie tylko do nawigacji online, ale także aktualnych informacji o sytuacji na drodze, a także sporej bazy punktów POI.

Aplikacja po zainstalowaniu pozwala na darmowe testowanie jej możliwości przez 7 dni. Później czeka nas opłacenie abonamentu w kilku różnych formach, bądź też korzystanie z darmowej wersji. Nie oferuje ona jednak nawigacji, a jedynie dostęp do mapy (w tym informacji o ruchu) oraz punktów POI. Abonament możemy zyskać także, dzięki różnym promocjom, np. dodatkowe godziny za używanie aplikacji.Co ciekawe poza nawigacją samochodową NaviExpert pozwala wybrać pieszą oraz za pomocą komunikacji miejskiej. Aplikacja podpowie połączenia wraz z liniami.

Oprócz wspomnianej już bazy POI (prawie pół miliona pozycji wraz z podstawowymi informacjami kontaktowymi) NaviExpert oferuje także licznik prędkości, informacje o radarach, ograniczeniu prędkości oraz narzędzia do ich zgłaszania.

Interfejs choć ładny i przejrzysty nie do końca współgra z nowymi wersjami systemu iOS. Dzięki darmowemu okresowi testowemu można samemu przekonać się o skuteczności map jak i informacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!