AndroidPodróże i transportNawigacjaNawigacja i mapy NaviExpert
Nawigacja i mapy NaviExpert ikona

Nawigacja i mapy NaviExpert

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

NaviExpert to jedna z najpopularniejszych rodzimych nawigacji. Dzięki pracy online zapewnia aktualne mapy oraz informacje o ruchu drogowych, kontrolach i ograniczeniach. Niestety nie oferuje możliwości pobrania map do pamięci urządzenia.

Aplikacja po zainstalowaniu pozwala na darmowe testowanie jej możliwości przez 7 dni. Później czeka nas opłacenie abonamentu w kilku różnych formach, bądź też korzystanie z darmowej wersji. Nie oferuje ona jednak nawigacji, a jedynie dostęp do mapy (w tym informacji o ruchu) oraz punktów POI. Abonament możemy zyskać także, dzięki różnym promocjom, np. dodatkowe godziny za używanie aplikacji. Co ciekawe poza nawigacją samochodową NaviExpert pozwala wybrać pieszą oraz za pomocą komunikacji miejskiej. Aplikacja podpowie połączenia wraz z liniami.

Oprócz wspomnianej już bazy POI (prawie pół miliona pozycji wraz z podstawowymi informacjami kontaktowymi) NaviExpert oferuje także licznik prędkości, informacje o radarach, ograniczeniu prędkości oraz narzędzia do ich zgłaszania. Nie zabrakło także popularnej opcji HUD, dzięki której możemy przenieść nawigację na szybę naszego pojazdu.

Bardzo dobrze prezentuje się interfejs. Współgra z nowymi wersjami Androida, a do tego jest intuicyjny. Dzięki darmowej wersji testowej można samemu przekonać się o skuteczności map jak i informacji.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań2 423
Data aktualizacji6 maj 2024
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
Nawigacja i mapy NaviExpert ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)