Neostrada jednak nie przyspieszy?

Strona główna Aktualności

O autorze

Już od wczoraj na forach, listach dyskusyjnych toczą się rozmowy o rzekomym wstrzymaniu procesu zwiększania transferu użytkownikom wybranych opcji neostrady tp, o czym pisaliśmy kilka dni temu. Informacje te potwierdzają także konsultanci z TP, co sprawdziliśmy również sami.

Komunikat taki widniał w systemie u pracowników TP, jednak wczoraj, prawdopodobnie w godzinach wieczornych zniknął. Również, jak wynika z naszych informacji, proces przyspieszania, który miał się rozpocząć 8 stycznia właściwie się nie rozpoczął lub dotknęło to śladowej ilości użytkowników, którym zostaje to już anulowane. Nieznane są również przyczyny takiej decyzji, spekuluje się, że powodem może być niemożliwość przyśpieszenia transferu wszystkim tak samo, zgodnie z opcją, z powodów technicznych lub przesunięcie startu akcji zwiększania transferu, a także, co może być powiązane, pewne problemy ze strony TP, o których nie chce się obecnie mówić w firmie, klientom.

Prawdopodobnie pod koniec tygodnia wiadome będzie, jak sprawy potoczą się dalej. Przypomnijmy, że informacja o tej akcji nigdy nie widniała oficjalnie na stronach Telekomunikacji, lecz głównie klienci otrzymali je od konsultantów TP co oczywiście również powinno być wiarygodnym źródłem informacji.

© dobreprogramy
s