NetBeans NetBeans 10.0

Strona główna Mac Programowanie Środowiska programistyczne
Pobierz progra​m
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NetBeans IDE to intuicyjne środowisko programistyczne, w którym można szybko przygotować programy, aplikacje mobilne i webowe w wielu językach. NetBeans doskonale radzi sobie z Javą, JavaScriotem, C/C++, HTML5 i PHP. Program ten ma status oficjalnego środowiska programistycznego dla Javy 8.

NetBeans, poza prawdopodobnie najlepszą obsługą nowości w Javie, został wyposażony w wygodny edytor, narzędzia analizy i konwersji kodu, które ułatwiają aktualizację projektów i przyspieszają pracę. Edytor znany jest z tego, że ma wiele automatycznych funkcji, jak planowanie wcięć, podkreślanie składni według struktury składni i według semantyki, szybka refaktoryzacja kodu, a także podpowiedzi, autouzupełnianie, przykłady i generatory kodu.

Do podstawowego zestawu języków (Java, C/C++, XML, HTML, PHP, Groovy, Javadoc, JavaScript, JSP) można dodawać kolejne, korzystając z wtyczek. Ponadto NetBeans może komunikować się z systemami kontroli wersji (Subversion, Mercurial, Git) od razu po instalacji i pozwala szybko tworzyć interfejsy w edytorze wizualnym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!