Netgabinet.pl 1.66

Strona główna Windows Firma Programy branżowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Netgabinet.pl to elektroniczny system wspomagający tworzenie dokumentacji medycznej i przepisywania leków. Aplikacja ułatwia i wspomaga tworzenie pełnej dokumentacji medycznej wraz z rejestracją pacjentów, listą wizyt, wystawianiem recept, a także generowaniem zestawienia i raportów medycznych.

Program posiada czytelny i w pełni funkcjonalny interfejs użytkownika, w którym znajdziemy specjalne moduły wspomagające tworzenie i uzupełnianie dokumentacji. Użytkownik może zarządzać czasem pracy lekarza, definiować godziny pracy, ilość przyjmowanych pacjentów oraz rejestrować pacjentów przy użyciu elektronicznego terminarza.

Netgabinet.pl oferuje możliwość zakładania i modyfikowania bazy pacjentów, w której będziemy wpisywać najważniejsze informacje. W programie możemy wpisywać informacje o aktualnym zdrowiu pacjenta, wybierać właściwie rozpoznania medycznie, uzupełniać wszystkie zlecone badania obrazowe i analityczne wraz z podawaniem odpowiednich leków (na receptę itp.).

Oprócz tego program umożliwia wystawianie faktur i rachunków dla kontrahentów lub pacjentów, a także sporządzanie różnych statystyk z dziennych przyjęć pacjentów, zleconych badań i wielu innych czynności wykonywanych w ciągu jednego roboczego dnia. Nie zabrakło w nim również definiowanie wolnych dni i określenia czasu pracy przy użyciu wbudowanego modułu do tworzenia grafiku pracy lekarza.

Uwaga!

  • Po pierwszym uruchomieniu programu należy dokonać bezpłatną rejestrację, wpisując login i hasło.
  • Wersja demonstracyjna programu umożliwia testowanie go przez 7 dni. Korzystając z tej wersji, użytkownik ma dostęp do niepełnego indeksu leków. Aby uzyskać pełny do niego dostęp, należy dokonać rejestrację z poziomu programu i wpisać numer seryjny wraz z hasłem, które zostaną wysłane drogą elektroniczna na podany adres e-mail.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #12 31.01.2016 22:47

Pomimo tego, że program rewelacyjny (u mnie w pracy kilku lekarzy korzysta z niego) to cena nieadekwatna do możliwości. Z drugiej jednak strony nie ma aż tak dużo zamienników dla tego softu, a wiec producent jak najbardziej ma prawo do dyktowania swoich cen.

  #11 03.06.2015 13:17

zgadzam sie w pełni z tą opinią, po zmianie właściciela, brak uaktualnień sięgających nawet 2 lat (wybrane dane), a cena sięga sufitu aktualnie

  #10 21.03.2015 19:20

Słaba reakcja na zgłaszane błędy. Niekompletna lista leków. Nie ma wszystkich leków refundowanych (a wystarczy przekonwertować z dziennika urzędowego mz- np. Xartan Hct nieobecny- pierwszy z brzegu- to nie reklama). Rozpoczynałem bodajże za 99 lub 123 pln za licencję podstawową- potem ją wycofali i koszt wzrósł do 250 pln a teraz chcą po 4 latach użytkowania 1249 pln za rok). Jak się ma to do zapewnień, że koszt licencji nie wzrośnie rocznie o 10 % to nie wiem. P.s. Nie interesuje mnie to, że po drodze zmienił się właściciel. P.s.2 kilka razy wydrukował recepty z wykorzystanym już wcześniej numerem. Poza tym z innymi opiniami jak najbardziej się zgadzam.

  #9 08.02.2014 22:23

Tego szukałem, nareszcie mam wszystko czego mi trzeba.

  #8 26.01.2014 12:20

Jestem naprawdę miło zaskoczony, wystawianie recept jest bardzo wygodne i bardzo przydaje się wystawianie zaświadczeń i skierowań. Przydała by się większa czcionka, po latach wzrok już nie ten.

  #7 01.11.2013 17:55

Trzeba przyznać że autorzy programu bardzo dokładnie dopracowali wszystkie szczegóły i praca z programem jest bardzo wygodna np. wprowadzanie pacjenta po wpisaniu numeru pesel, pobiera mi z eWuś imię i nazwisko wiek i płeć, z kodu pocztowego podpowiada adres i oddział NFZ, to mi się bardzo podoba. Pracowałem w różnych miejscach na różnych programach ale jeszcze nigdy nie widziałem tak wygodnego wystawiania recept. Jedyna wada to że na początku trzeba chwilkę poczekać aż program się załaduje, ale na szczęście później już szybko działa.

  #6 31.08.2013 11:20

SOFT REWELACJA !! polecam.

  #5 12.04.2013 21:51

Tego szukałem.

  #4 11.01.2013 11:51

Bardzo fajny program. Możliwość weryfikacji w e-WUŚ. Wszystko na swoim miejscu.

  #3 08.01.2013 09:07

Oprogramowanie jest szybkie i sprawne. Dużą jego zaletą jest to, że mogę go mieć na pendrivie, a pracuje w kilku miejscach. Kolega polecił mi program ponad rok temu i do teraz korzystamy wraz z żoną.

  #2 06.01.2013 16:54

Do wystawiania recept jest idealny, pracuję również na kilku innych programach, ale Netgabinet jest dla mnie najwygodniejszy. Samo wprowadzenie pacjenta jest bardzo szybkie, wrpowadzam Pesel i pojawia się wiek oraz płeć, po wrpowadzeniu kodu pocztowego program automatcznie wie jaka to miejscowość ulica i oddział NFZ, dla mnie niesamowita wygoda. Odnośnie zdjęć jest opcja dodawania dowolnych załączników.

  #1 01.09.2012 11:13

Dokumentacja medyczna, to również zdjęcia w formie cyfrowej, zapisy EKG i tp. W obecnej formie to tylko notatnik.