Network Notepad 6.0.16

Strona główna Windows Grafika Tworzenie grafiki prezentacyjnej
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny program służący przede wszystkim do tworzenia prostych, ale interaktywnych schematów sieci i diagramów przepływu danych, a po instalacji dodatkowych bibliotek ikon, również bardziej rozbudowanych schematów sieci i różnego rodzaju diagramów czy schematów.

Każdy obiekt diagramu będący aktywnym elementem sieci (serwer, router) może mieć przypisany adres IP, a wskazując na niego na diagramie można, z poziomu menu kontekstowego, np. wywołać komendę ping czy otworzyć w oknie przeglądarki witrynę o adresie IP urządzenia. Główną zaletą programu jest bardzo prosta obsługa co, w połączeniu z polskojęzycznym interfejsem, sprawia, że nawet użytkownicy, którzy nie mieli do czynienia z podobnym oprogramowaniem (np. Microsoft Visio), nie powinni mieć żadnych problemów ze stworzeniem potrzebnych wykresów.

Uwaga!

  1. Polski interfejs w programie można uzyskać wybierając "Polish" w sekcji "Laguage" menu File -> Setup.
  2. Dodatkowe biblioteki z ikonami można pobrać na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!