r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Network Signal Info 4.41.07

Strona główna Android Narzędzia Benchmarki i diagnostyka

Network Signal Info Pro jest aplikacją służącą do monitorowania sygnału sieci telefonii komórkowej oraz połączenia WiFi.

Aplikacja umożliwia sprawdzenie do jakiego nadajnika jesteśmy aktualnie podłączeni oraz odnalezienie tego nadajnika na mapie. Dostarcza nam również wiele informacji na temat naszego telefonu, na przykład adres IP (jeżeli został przydzielony), dane nadajnika, siłę sygnału, typ transmisji danych i wiele innych danych powiązanych z połączeniami GSM. Oprócz monitorowania sieci GSM możemy także monitorować sygnał WiFi.

r   e   k   l   a   m   a

W wersji Pro jest także możliwość rejestrowania danych do pliku tak, aby można było później przeanalizować te dane. Możliwe jest także rejestrowanie danych do pliku KML, który można wykorzystać do wizualizacji na przykład w programie Google Earth. Wersja Pro udostępnia możliwość informowania w postaci dźwięku o utraconym/uzyskanym sygnale GSM. Minusem aplikacji jest częste zapisywanie pustych plików.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nie, nowy Android nie pozbawi nas wskaźnika zasięgu sieci komórkowej

47
OPROGRAMOWANIE 27.12.2017 | Maciej Olanicki

Choć coraz trudniej znaleźć zalety kupowania smartfonów od operatorów sieci komórkowych, wciąż jest to dość popularna praktyka, także w Polsce. Możliwość modyfikowania Androida często jest dla nich okazją do preinstalowania kolejnego bloatware czy blokowania bootloadera. Wraz z przyszłoroczną premierą Androida P, możliwości operatorów będą nieco większe: będą mogli ukryć szczegółowe informacje o sile sygnału dostępne w ustawieniach Androida. Z tego powodu Internet, również polskojęzyczny, zdążyły już obiec dramatyczne apele, według których użytkownicy nie będą mieli możliwości sprawdzania…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 13.02.2018 08:56

Program nawet fajny, ale ilosc nartetnych reklam odpycha!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.