NexusFont 2.6.2

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NexusFont to jeden z nielicznych w swojej kategorii, darmowy program do zarządzania czcionkami w systemie Windows. Umożliwia m.in. instalowanie i usuwanie czcionek, tworzenie ich kopii zapasowych, wyszukiwanie duplikatów oraz podgląd tablicy znaków.

Narzędzie jest doskonałą alternatywą dla wbudowanego w systemach Windows apletu do obsługi czcionek. NexusFont sprawdza się zwłaszcza kiedy na komputerze zainstalowana jest większa ilość fontów. Z jego pomocą możliwe jest wygodne zarządzanie czcionkami, zarówno instalowanie i usuwanie, jak również wyszukiwanie duplikatów, podgląd tablicy znaków (także kursywy, pogrubienia i podkreślenia), drukowanie itp. Dodatkowo NexusFont daje możliwość eksportu czcionki do plików graficznych, tagowanie oraz tworzenie z nich bibliotek.

Podobnie jak w przypadku innych aplikacji tego samego autora, także NexusFont charakteryzuje się dopracowanym i przyjaznym interfejsem, dostępnym w polskiej wersji językowej. Kolejnym walorem aplikacji jest jej szybkość działania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!