Nike+ Training Club Nike+ Training Club 5.2.0

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Monitorowanie aktywności
Pobierz program
lub zeskanuj:

Nike+ Training Club to aplikacja przygotowana przez firmę sportową Nike. Znajdziemy w niej gotowe zestawy ćwiczeń, a także plany treningowe dopasowane do poziomu zaawansowania i możliwości czasowych użytkownika.

Program oferuje bardzo ciekawe, warte uwagi zestawy ćwiczeń. Można je wykorzystać do wzmocnienia organizmu, poprawienia elastyczności mięśni itp. Każde z ćwiczeń objaśnione jest w prosty sposób, za pomocą krótkiej animacji w wysokiej jakości. Zajęcia są przygotowane przez profesjonalnych atletów i trenerów współpracujących z Nike, co daje gwarancję, że treningi są bezpieczne dla zdrowia i mogą przynieść spodziewany efekt.

Drugą zaletą aplikacji jest możliwość stworzenia gotowego planu treningowego. Aplikacja zapyta o dostępność sprzętu treningowego, o liczbę godzin do poświęcenia na treningi, typ zajęć (wzmocnienie ciała, budowa mięśni, cardio itp.), a następnie stworzy gotowy plan. Można z niego korzystać zarówno w trybie online, jak też offline, po uprzednim zapisaniu go na urządzeniu. Ponadto, w aplikacji możemy zapisać aktywności sportowe poza planem treningowym, a program dostosuje do tego harmonogram zaplanowanych ćwiczeń, aby nie zabrakło czasu na regenerację organizmu.

Aplikacja jest przeznaczona dla posiadaczy konta w usługach internetowych Nike. Można je założyć na smartfonie, korzystając z adresu e-mail lub konta na Facebooku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!