Nimbus Screen Capture Nimbus Screen Capture 4.6.0

Strona główna Windows Grafika Przechwytywanie obrazu
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Nimbus Screen Capture to nieskomplikowana, ale przydatna aplikacja do wykonywania zrzutów ekranu i rejestrowania działań użytkownika na komputerze.

Po uruchomieniu Nimbus Screen Capture automatycznie zostaje zminimalizowany do zasobnika systemowego, z którego możemy „wywołać go” prawym przyciskiem myszy lub też korzystać z niego przy pomocy rozmaitych skrótów klawiaturowych.

Nimbus Screen Capture oferuje możliwość tworzenia zrzutów ekranu z całego pulpitu, zaznaczonego fragmentu lub w określonym rozmiarze zdefiniowanym przez użytkownika. Takie same rozwiązania są dostępne w sytuacji, gdy zamierzamy nagrać materiał wideo.

Co ciekawe, na grafikach przygotowanych za pomocą Nimbus Screen Capture można umieścić różnego rodzaju adnotacje w formie tekstu, strzałek lub jakichkolwiek innych znaków. Warto skorzystać z tych opcji na przykład podczas tworzenia prezentacji multimedialnych. Zwłaszcza, że opisywane narzędzie zawiera dodatkowo wbudowany edytor zdjęć i filmów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!