r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

NoBot 1.0.5.0

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Skanery i szczepionki antywirusowe

NoBot jest niewielką aplikacją służącą do wyszukiwania złośliwego oprogramowania na komputerze użytkownika.

Galeria programu

Program świetnie radzi sobie z lokalizowaniem botów, keyloggerów, a także wielu innych, niepożądanych plików. Jednocześnie NoBot charakteryzuje się prostotą działania, w efekcie czego korzystanie z narzędzia ogranicza się jedynie do wybrania zakładki 'scan' i wciśnięcia przycisku o tej samej nazwie. Oprócz możliwości skanowania całego dysku twardego, możemy również wybrać pojedyncze pliki do sprawdzenia.

NoBot umożliwia także zdefiniowanie wyjątków, czyli plików, których program nie będzie brał pod uwagę w trakcie skanowania. Te zarażone trafiają natomiast do kwarantanny, gdzie sami decydujemy, czy chcemy je usunąć.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

NoBot: mały i szybki skaner bezpieczeństwa znajdzie spyware i boty

35
OPROGRAMOWANIE 09.01.2018 | Anna Rymsza

O bezpieczeństwo komputera można dbać na wiele sposobów, ale jeśli szukacie skanera zagrożeń, który jest lekki i nie wymaga instalacji, sprawdzi się NoBot. To przenośne narzędzie do znajdowania na komputerze botów, spyware, keyloggerów i innych złośliwych programów. NoBot zasługuje na uwagę choćby ze względu na swój rozmiar – program nie ma nawet 3 MB. Można go uruchamiać z dowolnego miejsca, dzięki przenośności. W naszej bazie programów znajdziecie jego darmową wersję, która pozwala przeprowadzić pełne skanowanie z wykorzystaniem VirusTotal, w poszukiwaniu podejrzanych ścieżek oraz…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
cephei   13 #5 10.01.2018 10:55
  #4 04.11.2017 16:35

Cytat..NoBot jest niewielką aplikacją służącą do wyszukiwania złośliwego oprogramowania na komputerze użytkownika. A ta strona ostrzega internautów na swoich wtyczkach-bezpiecznikach,by uważać.;no to co w końcu?Cholerny paskudny system z tego Windowsa.Mam mieć batalion wszelakich żandarmów,by windowsa podłączyć do sieci?Czas by Linux wytrącił ostatnią gałąź ,,popularności,,windowsa z przyczyny gier,biurowych czy graficznych softów.Ale,no właśnie.Niech lepiej ten stan istnieje.Robactwo niech żre tego płatnego gniota,a darmowy linux na boku spokojnie używać dla przeglądania sieci.Mam dwa systemy.Jeden dla wykupionych płatnych wymienionych tu programów i niestety wymuszonym wobec nich płatnym systemem.Drugi- dla bezpiecznego przeglądania w sieci.Co,a jak, i komu przydzieliłem te rolę w systemie..nie trzeba pisać.Dodam tylko,że miałem czasami niebezpieczne przekierowania sieciowe.Uchroniło mnie, nie posiadanie security,a zmiana systemu-------bez security.To daje do myślenia.

  #3 03.11.2017 22:19

@er6y (niezalogowany): Umnie to samo... EMSISOFT zablokowało strone całkowicie ''Wysoki stopień''

  #2 03.11.2017 15:04

Zablokowało mi stronę i taki komentarz: "Warning! The website contains malware. Visiting this site may harm your computer".

rytwinskim   8 #1 25.08.2017 18:56

Dobry program.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.