NoScript 10.1.9.6

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

NoScript to wtyczka do przeglądarek stron internetowych Mozilli (głównie Firefoxa, ale także IceWeasel czy SeaMonkey), która pozwala na zablokowanie skryptów JavaScript i apletów (np. Java, Silverlight i Flash) podczas korzystania z sieci.

Po uruchomieniu NoScript automatycznie wyklucza możliwość uruchamiania skryptów JavaScript i apletów Java, Silverlight i Flash czy innych na wszystkich stronach internetowych. W razie potrzeby możemy jednak wyłączyć tę blokadę na stałe lub do momencie zamknięcia przeglądarki internetowej.

Korzystanie z tego dodatku jest bardzo proste. Po zainstalowaniu rozszerzenia NoScript opcja wyłączenia skryptów JavaScript i apletów możliwa jest poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy i wybraniu odpowiedniej funkcji lub też za pomocą ikony umieszczonej tuż obok paska adresu w interfejsie przeglądarki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bogdan_G   19 #3 28.07.2018 18:14

Menadżer skryptów - jak najbardziej byłby potrzebny, z opisem działania, a z ustawieniem - co może robić skrypt, a czego mu nie wolno. Gdyby byłataka aplikacja - ale by było słyszeć wrzeszczenie tych, co strona ich.
Taki ciamajster do wyłączania skryptów - no script - to grube nieporozumienie.

min_onA   9 #2 19.12.2017 14:33

Wersja 10 to jakieś nieporozumienie.

juta   19 #1 20.09.2017 15:55

Kiedyś używałem. Bardzo dobry, widzę też że dalej jest rozwijany :)