Noc muzeów 2016 1.0.7

Strona główna Android Podróże i transport Muzea i atrakcje turystyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Noc muzeów 2016 to aplikacja zawierająca mnóstwo przydatnych informacji o Nocy Muzeów 2016 w całej Polsce. Program zawiera szczegółowe dane o wydarzeniach towarzyszących Nocy Muzeów w oparciu o lokalizację użytkownika.

Program w przystępny sposób prezentuje informacje o Nocy Muzeów 2016. Użytkownik ma do wyboru dwa tryby wyświetlania danych: w widoku mapy (na której naniesione są "pinezki" miejsc, które przyjmą gości podczas wydarzenia) lub w widoku listy (gdzie wyliczone są instytucje goszczące wydarzenia Nocy Muzeów 2016, pogrupowane od najbliższego do najbardziej odległego w stosunku do bieżącej lokalizacji użytkownika).

Wizytówka każdego z miejsc zawiera opis przygotowanych wydarzeń, godziny otwarcia, odnośnik do mapy oraz dane kontaktowe: w tym link do strony internetowej oraz fanpage na Facebooku. Ponadto, dane miejsce można oznaczyć jako ulubione, a dzięki temu na jego "pinezce" na mapie pojawi się ikona serca.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nadchodzi Noc Muzeów. Pobierz aplikację i sprawdź, co warto zobaczyć

3
13.05.2016  •  Anna Rymsza

Już w sobotę (a w niektórych miastach już teraz) rusza Noc Muzeów. Trudno zwiedzać obiekty w całym mieście po prostu wychodząc z domu – można najwyżej się nachodzić i nic nie zobaczyć. W ułożeniu planu zwiedzania pomoże aplikacja Noc Muzeów 2016 dla Androida. W aplikacji znajdziecie wszystkie niezbędne informacje o obiektach biorących udział w akcji. Trzeba bowiem wiedzieć, że w czasie Nocy Muzeów można odwiedzić zupełnie za darmo nie tylko klasyczne muzea i galerie, ale też miejsca zwykle dla nas niedostępne – schrony, ambasady, budynek Sejmu i wiele innych ciekawych miejsc. Głównym…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy