r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowa gra Need for Speed wstrzymana, Ghost Games pomaga przy strzelance o nazwie kodowej Havana?

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Studio Ghost Games zapowiadało, że ich Need for Speed: Rivals będzie grą, którą doceni szerokie grono miłośników wirtualnych wyścigów, ale niestety wyszedł mu produkt tylko mocno średni. Budowanie nowego wizerunku serii wjechało zdecydowanie na błędny tor. Najwyraźniej dostrzegło to także samo Electronic Arts, ponieważ pojawiły się wieści o restrukturyzacji brytyjskiego oddziału zespołu, a także wstrzymaniu prac nad kolejnym tytułem w ramach marki NfS. Część osób zwolniono, inni pomagają Visceral Games.

Ojcowie Dead Space szykują ponoć na ten rok projekt o kodowej nazwie Havana, czyli Battlefielda w policyjnych klimatach. Ogólnie w zespołach zajmujących się dla EA wyścigami nieciekawie się obecnie dzieje. Ghost Games to jedna sprawa, a Criterion, z którego się nowa ekipa wywodziła, druga. Na początku stycznia studio opuścił między innymi jego współzałożyciel Alex Ward. Wraz z koleżanką Fioną Sperry poszedł na swoje. Dlaczego? Być może rozbicie jego ekipy na dwie grupy to jednak nie była taka pozytywna sprawa, jak ją naświetlano, a za kulisami działo się po prostu źle...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.