Nowe klucze do Visty dostępne!

Strona główna Aktualności

O autorze

Jak już informowaliśmy na łamach vortalu skończyła się pierwotna pula kluczy do wersji testowej najnowszego systemu operacyjnego Windows Vista. Microsoft nie przewidział, że kluczy może po prostu zabraknąć, ale dzisiaj staje na wysokości zadania i umożliwia wszystkim wygenerowanie nowych kluczy aktywacyjnych.

Wszystkich zainteresowanych zdobyciem własnego klucza aktywacyjnego odsyłamy na specjalnie przygotowana stronę, na której należy wypełnić krótki formularz (wymagane jest konto w Live ID lub .NET Passport). Następnie zostaniemy przeniesieni na stronę z kluczem przeznaczonym do instalacji oraz linkami do pobrania systemu Windows Vista RC1 w angielskiej, japońskiej i niemieckiej wersji językowej. System udostępniany jest w postaci obrazów płyt w formacie ISO, które należy następnie wypalić na nośniku. Po przeprowadzeniu tej operacji każdy już może rozpocząć instalację i testowanie Visty.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu