r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy Kinect PC dla deweloperów od 399 dolarów

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Wkrótce po zapowiedzi konsoli Xbox One, firma Microsoft zdradziła, że nowy sensor Kinect trafi również na rynek w wersji komputerowej. Zainteresowanych potężną technologią zaprasza się do udziału w Kinect for Windows Developer Kit Program mającego wystartować w listopadzie tego roku. Wpłacając równowartość 399 dolarów można stać się jedną z osób, które położą na sensorze w wersji PC ręce na długo zanim trafi on do konsumentów.

Co dostajemy za taką cenę? Bezpośredni kontakt z ekipą odpowiedzialną za rozwój projektu (za pośrednictwem specjalnego forum oraz webcastów), szybszy dostęp do SDK, jak też wszelkiej ważnej dokumentacji, sensor dla Windowsa we wczesnej wersji deweloperskiej, a po premierze rynkowej komputerowego Kinecta w przyszłym roku oczywiście też sklepową jego wersję. Microsoft zaznacza, że chętnych może być naprawdę dużo, a miejsc w programie jest ograniczona ilość. Zgłoszenia przyjmowane dą do 31 lipca, zaproszenia polecą w świat w sierpniu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.