reklama

Nowy Kinect PC dla deweloperów od 399 dolarów

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Wkrótce po zapowiedzi konsoli Xbox One, firma Microsoft zdradziła, że nowy sensor Kinect trafi również na rynek w wersji komputerowej. Zainteresowanych potężną technologią zaprasza się do udziału w Kinect for Windows Developer Kit Program mającego wystartować w listopadzie tego roku. Wpłacając równowartość 399 dolarów można stać się jedną z osób, które położą na sensorze w wersji PC ręce na długo zanim trafi on do konsumentów.

Co dostajemy za taką cenę? Bezpośredni kontakt z ekipą odpowiedzialną za rozwój projektu (za pośrednictwem specjalnego forum oraz webcastów), szybszy dostęp do SDK, jak też wszelkiej ważnej dokumentacji, sensor dla Windowsa we wczesnej wersji deweloperskiej, a po premierze rynkowej komputerowego Kinecta w przyszłym roku oczywiście też sklepową jego wersję. Microsoft zaznacza, że chętnych może być naprawdę dużo, a miejsc w programie jest ograniczona ilość. Zgłoszenia przyjmowane dą do 31 lipca, zaproszenia polecą w świat w sierpniu.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić