r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy Telegram: komunikator pozwala teraz na strumieniowanie filmów

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Komunikator Telegram dla Androida zyskał kilka nowości, którymi warto się zainteresować. Dla lubiących rozmawiać po nocach wprowadzony został tryb z ciemnymi kolorami. Dzielący się widokami na bieżąco mogą skorzystać ze strumieniowego przesyłania filmów, a dla wygody logowania w różnych miejscach został wprowadzony widżet logowania przez konto w Telegramie.

Opisane wyżej nowości trafiły do świeżo wydanej wersji 4.8 komunikatora Telegram dla Androida. Strumieniowe przesyłanie filmów w praktyce wygląda w ten sposób, że możemy zacząć oglądać film otrzymany od znajomego jeszcze zanim zostanie w całości pobrany. Postęp pobierania zostanie zaprezentowany w taki sam sposób, jak w licznych odtwarzaczach na stronach – jaśniejszym paskiem na pasku postępu.

Automatyczny tryb nocny to nowość dość łatwa do wyjaśnienia. Miłośnicy nocnych rozmów mogą w ustawieniach wybrać jedną w ciemnych wersji interfejsu komunikatora, która włączy się automatycznie po zmroku lub przy słabym świetle. Mamy do wyboru wyłącznik czasowy albo automatyczny, na podstawie jasności otoczenia.

r   e   k   l   a   m   a

Telegram udostępnił też widżet logowania do innych aplikacji za pomocą konta komunikatora. Oznacza to, że będzie można korzystać z logowania przez Telegram podobnie, jak przez Faebooka czy konto Google, w różnych zewnętrznych usługach. Przy pierwszym logowanie trzeba będzie podać kod potwierdzający, który otrzymamy przez komunikator. Następnie będzie można wybrać, czy chcemy udostępnić dane osobiste stronie.

Telegram dla Androida, także w lżejszej wersji Telegram X, znajduje się w naszej bazie aplikacji.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.