r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Telegram

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory

Oficjalna aplikacja komunikatora Telegram. Powstał on jako alternatywna dla WhatsApp czy też Vibera. Stawia przede wszystkim na prywatność naszych rozmów i danych, szyfrując je po stronie klienta.

Galeria programu

Telegram skupia się na wymianie wiadomości tekstowych. Za jego pomocą możemy przesyłać również zdjęcia i pliki oraz nagrane pliki dźwiękowe. Podobnie jak we wspomnianym WhatsApp nasza identyfikacja odbywa się za pomocą nr telefonu. Dzięki temu w książce ujrzymy wszystkich znajomych którzy korzystają z Telegramu. Komunikator dobrze spisuje się w prowadzeniu grupowych czatów, ostatnio wprowadził też funkcję usuwania już wysłanych wiadomości.

Kolejną zaletą tej sieci jest otwarte API. Poza opisywanym oficjalnym klientem, każdy może stworzyć swój własny. Najlepsze aplikacje są polecane na stronie głównej Telegramu. Znajdziemy tam także programy na systemy desktopowe.

Wykonanie oraz prędkość działania to kolejne spore zalety aplikacji. Działa błyskawicznie, a interfejs dopasowano do specyfiki systemu. Pod względem wykonania i możliwości, trudno jest Telegramowi coś zarzucić.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Telegram 4.0: płatności, Telescope, wiadomości wideo i konkurs

19
OPROGRAMOWANIE 22.05.2017 | Oskar Ziomek (o.zio)

Znajdujący się w naszej bazie w pierwszej dziesiątce najchętniej pobieranych komunikatorów na Androida oraz iOS-a Telegram, otrzymał aktualizację do wersji 4.0. To jedna z większych modyfikacji w ostatnim czasie: w komunikatorze pojawiają się wiadomości wideo, nowy kanał publicznego promowania treści, wbudowane płatności pozwalające na zamawianie usług i produktów oraz (testowy jak na razie) szybki podgląd treści z zewnętrznych witryn. Z nim też związany jest ogłoszony przy okazji konkurs, w którym pula nagród wynosi aż 200 tysięcy dolarów. Wiadomości wideo i Telescope Do komunikatora trafia…

Rosyjskie służby, Durow i nowa Opera – tak powstawał Telegram Polska

29
OPROGRAMOWANIE 23.04.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Współpraca twórców oprogramowania i społeczności, która często niezależnie rozwija rozszerzenia, wtyczki czy tłumaczenia, nie zawsze przebiega w nastroju wzajemnego względem siebie entuzjazmu. Nieczęsto jednak zdarza się, że praca programistów z oficjalnego zespołu i niezależnych trwa w symbiozie, jednak niecałkowitej, a to za sprawą potencjalnego zaangażowania państwowych służb. Rzadko także deweloper świadomie, w obawie przed tymi służbami, zniechęca do swojego programu rodzimych użytkowników. A mniej więcej tak można w dużym skrócie opisać historię Telegram Polska, czyli opracowywanego…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
sebek05   1 #3 29.04.2017 15:25

Wersja PL dostępna na kanale lokalizacji:
https://t.me/popolskutelegram

pdbq   8 #2 15.06.2016 21:47

Vkontakte to serwis inwigilowany przez FSB

  #1 05.04.2015 10:16

5 sposobów na wysyłanie tajnych wiadomości
http://kryptopolonia.info/5-sposobow-na-wysylanie-tajnych-wiadomosci
- Telegram, TextSecure, Pidgin + wtyczka Off-the-Record, Bitmessage, DarkNote (XDN). Pozdrowił.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.