r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Telegram

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja komunikatora Telegram. Powstał on jako alternatywna dla WhatsApp czy też Vibera. Stawia przede wszystkim na prywatność naszych rozmów i danych, szyfrując je po stronie klienta.

Galeria programu

Telegram skupia się na wymianie wiadomości tekstowych. Za jego pomocą możemy przesyłać również zdjęcia i pliki oraz nagrane pliki dźwiękowe. Podobnie jak we wspomnianym WhatsApp nasza identyfikacja odbywa się za pomocą nr telefonu. Dzięki temu w książce ujrzymy wszystkich znajomych którzy korzystają z Telegramu. Komunikator dobrze spisuje się w prowadzeniu grupowych czatów, ostatnio wprowadził też funkcję usuwania już wysłanych wiadomości.

Kolejną zaletą tej sieci jest otwarte API. Poza opisywanym oficjalnym klientem, każdy może stworzyć swój własny. Najlepsze aplikacje są polecane na stronie głównej Telegramu. Znajdziemy tam także programy na systemy desktopowe.

Wykonanie oraz prędkość działania to kolejne spore zalety aplikacji. Działa błyskawicznie, a interfejs dopasowano do specyfiki systemu. Pod względem wykonania i możliwości, trudno jest Telegramowi coś zarzucić.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Telegram na Androida z funkcją malowania własnych motywów

16
OPROGRAMOWANIE 21.02.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Nie wszyscy twórcy komunikatorów są zapatrzeni w Snapchata tak jak Facebook i potrafią rozwijać swoje aplikacje dodając bardziej ciekawe nowości. Dobrym przykładem jest Telegram, jego użytkownicy mogą w końcu korzystać z funkcji niestandardowych motywów i dostosować wygląd komunikatora do siebie. Na oficjalnym blogu, twórcy Telegrama oświadczają, że ich komunikator jest darmową i otwartą platformą. Ponadto wierzą oni, że użytkownicy ich usługi doskonale będą wiedzieli jak wykorzystać oferowaną im wolność wyboru. To właśnie z tego powodu, aplikacja otrzymała wsparcie dla niestandardowych…

Telegram wprowadza „znikanie” wysłanych wiadomości, porzuca stare Androidy

20
OPROGRAMOWANIE 04.01.2017 | Adam Golański (eimi)

Komunikator Telegram zdobył spore uznanie wśród wszystkich tych, którzy zainteresowani byli poufnością swoich rozmów. Niezależny od wielkich korporacji, dostępny na platformy mobilne i desktopowe, z opensource’owym klientem, znalazł użytkowników nawet wśród bojowników Państwa Islamskiego (choć oczywiście nie jest to coś, czym producent komunikatora się chwali). W nowy 2017 rok Telegram wchodzi z nową wersją, przynoszącą m.in. bardzo użyteczną funkcję znikania wysłanych wiadomości. Nawet jeśli komunikator jest bezpieczny, a informacje szyfrowane są end-to-end, na urządzeniach jego użytkowników…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
pdbq   7 #2 15.06.2016 21:47

Vkontakte to serwis inwigilowany przez FSB

  #1 05.04.2015 10:16

5 sposobów na wysyłanie tajnych wiadomości
http://kryptopolonia.info/5-sposobow-na-wysylanie-tajnych-wiadomosci
- Telegram, TextSecure, Pidgin + wtyczka Off-the-Record, Bitmessage, DarkNote (XDN). Pozdrowił.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.