r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Telegram

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory

Oficjalna aplikacja komunikatora Telegram. Powstał on jako alternatywna dla WhatsApp czy też Vibera. Stawia przede wszystkim na prywatność naszych rozmów i danych, szyfrując je po stronie klienta.

Galeria programu

Telegram skupia się na wymianie wiadomości tekstowych. Za jego pomocą możemy przesyłać również zdjęcia i pliki oraz nagrane pliki dźwiękowe. Podobnie jak we wspomnianym WhatsApp nasza identyfikacja odbywa się za pomocą nr telefonu. Dzięki temu w książce ujrzymy wszystkich znajomych którzy korzystają z Telegramu. Komunikator dobrze spisuje się w prowadzeniu grupowych czatów, ostatnio wprowadził też funkcję usuwania już wysłanych wiadomości.

Kolejną zaletą tej sieci jest otwarte API. Poza opisywanym oficjalnym klientem, każdy może stworzyć swój własny. Najlepsze aplikacje są polecane na stronie głównej Telegramu. Znajdziemy tam także programy na systemy desktopowe.

Wykonanie oraz prędkość działania to kolejne spore zalety aplikacji. Działa błyskawicznie, a interfejs dopasowano do specyfiki systemu. Pod względem wykonania i możliwości, trudno jest Telegramowi coś zarzucić.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Komunikator Telegram dla Androida z obsługą wielu kont jednocześnie

22
OPROGRAMOWANIE 02.01.2018 | Oskar Ziomek (o.zio)

Zaangażowani użytkownicy komunikatora Telegram dla Androida, którzy wykorzystują więcej niż jeden numer komórkowy mogą odetchnąć z ulgą. Od teraz, po aktualizacji do wersji 4.7, komunikator pozwoli na łatwe przełączanie pomiędzy kontami, jeśli wykorzystujemy ich kilka. To świetna wiadomość dla wszystkich, którzy dotychczas musieli ratować się na przykład próbami duplikowania aplikacji lub tracić czas na ręczne wylogowanie i ponowne logowanie na inne konto. Teraz zmiana konta, z którego wysyłane są wiadomości, przebiegać może podobnie, jak choćby w przypadku większości aplikacji Google.…

Telegram 4.3: sporo nowości, w tym lepsze rozmowy grupowe i naklejki

27
OPROGRAMOWANIE 04.09.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Użytkownicy Telegrama, komunikatora stawiającego na prywatność rozmów, otrzymali dość sporą paczkę aktualizacji. Tym razem twórcy skupili się na uczynieniu aplikacji wygodniejszej i dającej szybszy dostęp do wybranych funkcji czy ulubionych elementów. Zmian doczekały się m.in. rozmowy grupowe czy naklejki. Nowa wersja Telegrama została oznaczona jako 4.3 i skierowana jest dla użytkowników Androida i iOS-a. Pierwszą nowość zobaczymy w rozmowach grupowych, które zyskały dodatkową opcję informowania o nieprzeczytanych wiadomościach. Jeśli zostaniemy oznaczeni w danej rozmowie za pomocą…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
sebek05   3 #3 29.04.2017 15:25

Wersja PL dostępna na kanale lokalizacji:
https://t.me/popolskutelegram

pdbq   9 #2 15.06.2016 21:47

Vkontakte to serwis inwigilowany przez FSB

  #1 05.04.2015 10:16

5 sposobów na wysyłanie tajnych wiadomości
http://kryptopolonia.info/5-sposobow-na-wysylanie-tajnych-wiadomosci
- Telegram, TextSecure, Pidgin + wtyczka Off-the-Record, Bitmessage, DarkNote (XDN). Pozdrowił.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.