r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy polski partner firmy Red Hat

Strona główna Aktualności

Firma Connect Distribution, dystrybutor oprogramowania m.in. MySQL, zwiększa ofertę w zakresie alternatywnego oprogramowania. Tym razem firma poinformowała o nawiązaniu współpracy i wprowadzeniu do swojej oferty handlowej produktów Red Hat. Na mocy podpisanej umowy z firmą Red Hat - Connect Distribution otrzymał tytuł Red Hat Advanced Business Partner.

Red Hat to światowy lider rozwiązań Linuksowych. Rodzina Red Hat Enterprise Linux, w tym Red Hat Desktop to jeden z najlepszych produktów Linuksowych w branży, który został stworzony z myślą o najważniejszych procesach obliczeniowych w przedsiębiorstwach i otrzymał certyfikaty największych dostawców oprogramowania dla firm.

W ofercie firmy Connect Distribution sp. z o.o znajdują się rozwiązania dla serwerów: Red Hat Enterprise Linux AS (klasa Enterprise) i ES (małe i średnie firmy), oraz systemy klienckie: Red Hat Enterprise Linux WS (techniczne stacje robocze) i Red Hat Desktop oferowany z systemem zarządzania - serwerem Red Hat Network Proxy lub Satellite.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.