Nowy polski partner firmy Red Hat

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Connect Distribution, dystrybutor oprogramowania m.in. MySQL, zwiększa ofertę w zakresie alternatywnego oprogramowania. Tym razem firma poinformowała o nawiązaniu współpracy i wprowadzeniu do swojej oferty handlowej produktów Red Hat. Na mocy podpisanej umowy z firmą Red Hat - Connect Distribution otrzymał tytuł Red Hat Advanced Business Partner.

Red Hat to światowy lider rozwiązań Linuksowych. Rodzina Red Hat Enterprise Linux, w tym Red Hat Desktop to jeden z najlepszych produktów Linuksowych w branży, który został stworzony z myślą o najważniejszych procesach obliczeniowych w przedsiębiorstwach i otrzymał certyfikaty największych dostawców oprogramowania dla firm.

W ofercie firmy Connect Distribution sp. z o.o znajdują się rozwiązania dla serwerów: Red Hat Enterprise Linux AS (klasa Enterprise) i ES (małe i średnie firmy), oraz systemy klienckie: Red Hat Enterprise Linux WS (techniczne stacje robocze) i Red Hat Desktop oferowany z systemem zarządzania - serwerem Red Hat Network Proxy lub Satellite.

© dobreprogramy
s