Nvu 1.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program do tworzenia stron internetowych, będący bezpłatną alternatywą dla popularnego Microsoft FrontPage i Adobe Dreamweaver. Nvu może pracować w graficznym trybie WYSIWYG (What You See Is What You Get - To Co Widzisz Jest Tym Co Otrzymasz), dzięki czemu tworzenie stron nie wymaga znajomości języka HTML. Wstawianie poszczególnych elementów takich jak tekst, obrazki czy linki jest tak banalne jak tworzenie dokumentu w edytorze tekstu, a efekty pracy są od razu widoczne na ekranie. Nvu sprawdzi także w zastosowaniach półprofesjonalnych dzięki generowaniu wysokiej jakości kodu HTML, obsłudze XHTML, wbudowanemu edytorowi arkuszy styli CSS, menedżerowi witryn (z wbudowanym klientem FTP) i wielu innym opcjom...

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

stabilny na 32/64 bit, lekkość, dostepność dla kogoś nieobeznanego z HTML
rozwiązanie skrótów (Ctrl+Z)
ocena użytkownika
07.07.2015 13:52 • Recenzja do wersji 1.0

jedyny prosty program robiący od strzału strony w HTML, które sa walidowane ... o tym żaden z was nie wspomniał ..
od lat się nim posługuje i jak dla mnie jest bardzo dobrym programem dla osób nie obeznanych z HTML, które nie chcą sobie grobu kopać łyżeczką, pisząc 15000 linii kodu w notatniku ...

Ma edytor graficzny, darmowy
Wywala błędy, zamyka się w najmniej oczekiwanym momencie, wolny, skróty działają mylnie, nie ma wielu potrzebnych ułatwień.
ocena użytkownika
26.03.2014 12:05 • Recenzja do wersji 1.0

Zwalony program, ale darmowy i tylko tym się może pochwalić. Najpierw był fajny bo miał wszystko czego chciałem ale z czasem jak zacząłem na nim pracować okazał się niegodzien poświęconego czasu nawet na jego ściągnięcie. Skrót "Ctrl+z" jest zdefiniowany w programie jako "cofnij" a tak naprawdę wyłącza wszystkie karty i się zamyka (ewentualnie jak jakaś karta niezapisana to pyta czy zapisać... walnij z rozpędu enter to popłynie to co zrobiłeś). W dodatku po dłuższej pracy otwarcie dwóch kart, użycie JAKIEGOKOLWIEK skrótu i zmiana jakakolwiek w pisanym kodzie wywala program z nieznanym błędem. Podsumowując badziewie - nigdy więcej darmowych "nowych i fajnych" tworów.