WindowsInternet i komunikacjaKlienty poczty e-mailNylas Mail
Nylas Mail ikona

Nylas Mail2.0.32

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Nylas Mail to klient poczty przygotowany dla osób wysyłających masowe e-maile i komunikujące się z wieloma osobami w podobny sposób. Powstał z myślą o handlu elektronicznym i pozwala zaoszczędzić sporo czasu i funduszy.

Klient może pracować z kilkoma kontami IMAP/SMTP. Dla najpopularniejszych ma gotowe konfiguracje. W edytorze znalazła się możliwość tworzenia wiadomości masowych, których adresatów można importować z plików CSV.

Do wyboru mamy różne widoki i szablony, dzięki którym Nylas Mail może wyglądać jak Outlook, Gmail albo Apple Mail, co ułatwia przesiadkę. Podstawową przewagą nad innymi programami jest możliwość śledzenia otwarcia wiadomości i kliknięć w zamieszczone w nich odnośniki. Program może zbierać statystyki, co pozwala na lepsze oszacowanie skuteczności kampanii.

Nylas Mail można rozszerzać wtyczkami, których na razie jest niewiele, ale z czasem powinny się pojawiać. Można między innymi korzystać ze składni Markdown, planować spotkania, szyfrować wiadomości czy wykrywać phishing.

Korzystanie z Nylas Mail wymaga założenia konta w chmurze producenta.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNylas
Liczba pobrań684
Data aktualizacji24 lip 2017
System operacyjnyWindows
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Nylas Mail ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)