MacOSInternet i komunikacjaKlienty poczty e-mailNylas Mail
Nylas Mail ikona

Nylas Mail2.0.32

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Nylas Mail (dawniej N1) to klient poczty kierowany do handlowców, PR-owców i marketingowców. Dzięki wygodnym sposobom na prowadzenie korespondencji i rozsyłanie materiałów promocyjnych program pozwala zrobić spore oszczędności czasowe i finansowe.

Program został przygotowany do pracy z dużymi skrzynkami i prowadzenia masowej korespondencji. Dla najpopularniejszych usług pocztowych ma gotowe konfiguracje i może pracować z kilkoma kontami.

Do wyboru mamy widoki jedno- i dwupanelowe, a także szablony, dzięki którym N1 może wyglądać jak Outlook, Gmail albo Apple Mail. Podstawową przewagą nad innymi klientami poczty jest możliwość śledzenia otwarcia wiadomości i kliknięć w zamieszczone w nich odnośniki. Program może zbierać statystyki, co pozwala na lepsze oszacowanie skuteczności kampanii. Ponadto program automatycznie znajduje profile kontaktów w serwisach społecznościowych.

W edytorze znalazła się możliwość tworzenia wiadomości masowych, których adresatów można importować z plików CSV.

Nylas Mail można rozszerzać wtyczkami, których na razie jest niewiele, ale z czasem powinny się pojawiać. Można między innymi korzystać ze składni Markdown, planować spotkania, szyfrować wiadomości czy wykrywać phishing.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNylas
Liczba pobrań239
Data aktualizacji24 lip 2017
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Nylas Mail ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)