r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

OE Classic 2.7

Strona główna Windows Internet i komunikacja Klienty poczty e-mail
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

OE Classic to klient poczty elektronicznej, który może stanowić ciekawą alternatywę dla bardziej zaawansowanych programów, jak Outlook czy Mozilla Thunderbird.

Twórcy nie chcieli wprowadzać rewolucji, ale stworzyć program, który znajdzie zastosowanie zarówno wśród mniej, jak i bardziej doświadczonych użytkowników. OE Classic dzieli wiadomości e-mail na rozmaite kategorie – mamy dostęp do skrzynki nadawczej i odbiorczej, wysłanych i usuniętych wiadomości. Każda z nich została opatrzona kluczowymi informacjami (temat, nadawca, odbiorca, dzień i godzina oraz typ konta). Użytkownik otrzymuje do dyspozycji także opcję zarządzania kontaktami.

r   e   k   l   a   m   a

Narzędzie charakteryzuje się intuicyjnym interfejsem i prostotą użytkowania, a ponadto nie obciąża procesora i pamięci operacyjnej komputera. OE Classic zawiera liczne opcje umożliwiające dostosowanie pracy programu do preferencji odbiorcy, dzięki czemu można jednocześnie obsługiwać wiele kont e-mail i grup dyskusyjnych oraz definiować informacje na ich temat (POP i SMTP).

OE Classic oferuje możliwość nie tylko przeglądania wiadomości przenoszenia ich do innych folderów, ale także drukowania wybranych e-maili. Nie zabrakło – rzecz jasna – także funkcji pozwalającej na zapisywanie załączników na dysku twardym komputera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 06.08.2016 07:53

@info_oe_user (niezalogowany): Dzięki

  #1 02.08.2016 20:24

Tylko informacyjnie - jest wersja darmowa, ale ma istotne ograniczenia:
- obsługuje do 2 kont pocztowych
- dodaje tekst do wiadomości wychodzących (info o kliencie, czyli w sumie swoją reklamę)
- dodaje tekst na wydrukach maili
- książka adresowa pozwala na dodanie maksymalnie dwóch folderów i dwóch grup

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.