OGYouTube 1.3

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD
Pobierz program
lub zeskanuj:

OGYouTube to zmodyfikowana aplikacja do obsługi YouTube'a, która ma identyczne funkcje, jak domyślna, a ponadto pozwala odtwarzać filmy w tle, także z wyłączonym ekranem.

Aplikacja praktycznie nie różni się od tego, co znajdziemy w domyślnej wersji YouTube'a dla Androida – tak samo można obsługiwać kanał i oglądać dostępne filmy. Można jednak wykorzystać ją do słuchania muzyki, także w tle i z wyłączonym ekranem – wtedy można sterować odtwarzaniem z obszaru powiadomień. Można też włączyć pływające okno, które będzie widoczne nad dowolną inną aplikacją – nie tylko nad OGYouTube.

OGYouTube to aplikacja nieoficjalna i nie znajdziemy jej w sklepie Play. Aplikacja nie wymaga wielu dodatkowych uprawnień i jeśli nie chcemy logować się na konto w YouTube, nie musi mieć dostępu do osobistych danych na smartfonie. Do działania wymaga jednak frameworka microG, który na szczęście nie wymaga uprawnień roota. Można też skorzystać z wersji OGYouTube przygotowanej do pracy z Xposed Framework.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

YouTube w tle na Androidzie: jak słuchać muzyki, nie patrząc na klipy

91
09.05.2017  •  Anna Rymsza

YouTube to niewyczerpane źródło darmowej muzyki, której można słuchać zawsze i wszędzie… o ile aplikacja jest na pierwszym planie i ekran smartfonu jest ciągle włączony. Oficjalnie Google nie pozwala na inne odtwarzanie, ale można te ograniczenia łatwo obejść. Firefox To prawdopodobnie najprostsze rozwiązanie problemu, które zadziała na Androidzie i iOS-ie. Można przeglądać YouTubea w mobilnym Firefoksie. Jednak by nie zatrzymywał odtwarzania po przejściu w tło lub wyłączeniu ekranu, trzeba włączyć „Tryb stacjonarny”, czyli odpowiednik widoku desktopowego strony w Chromie. Przy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy