r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ON1 Effects Free 10.5.2.3019

Strona główna Windows Grafika Narzędzia dla fotografów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ON1 Effects Free to darmowa wersja programu do stylizacji zdjęć, zawierający ogromną kolekcję różnych efektów, zarówno imitujących klisze, jak i bardziej abstrakcyjnych. Program jest częścią pakietu narzędzi ON1 Photo.

ON1 Effects, jak nazwa wskazuje, pozwala nakładać na przygotowane zdjęcie różne efekty. Kolejne modyfikacje nakładane są w postaci warstwy, dzięki czemu nie cierpi oryginalny obraz. Można także sięgnąć po pędzel lub gradient i namalować maskę dla wybranego efektu. Można (i należy) w tym celu korzystać z gotowych zestawów, dostarczonych przez producenta lub tworzyć takie zestawy samodzielnie do ponownego wykorzystania.

W programie znajdziemy zbiór kolekcję filtrów bardzo dobrze imitujących klasyczne klisze, kolorowe i czarno-białe.

Kolejne modyfikacje są nakładane jedna na drugą, jak warstwy w Photoshopie. W każdej chwili można którąś z nich zmienić lub wyłączyć te znajdujące się powyżej.

Program może działać samodzielnie lub jako wtyczka do Photoshopa i Lightrooma. Gotowe zdjęcia można wyeksportować w formacie rastrowym lub zapisać jako PSD z warstwami do dalszej edycji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 27.08.2016 03:41

@MichalIcz (niezalogowany):
U mnie to samo niestety.

  #2 28.06.2016 18:10

Taka mala literowka - nie Win 19 a oczywiscie Win 10.

  #1 28.06.2016 12:40

Piszecie Panstwo ze zgodny z win 7,8 i 10 32/64 bit? To ciekawe ze u mnie w win 19 32 bit pokazuje sie komunikat ze wymagany win 7 64 lub nowszy.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.