reklama

ON1 Effects Free 10.5.2.3019

Strona główna Windows Grafika Narzędzia dla fotografów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ON1 Effects Free to darmowa wersja programu do stylizacji zdjęć, zawierający ogromną kolekcję różnych efektów, zarówno imitujących klisze, jak i bardziej abstrakcyjnych. Program jest częścią pakietu narzędzi ON1 Photo.

ON1 Effects, jak nazwa wskazuje, pozwala nakładać na przygotowane zdjęcie różne efekty. Kolejne modyfikacje nakładane są w postaci warstwy, dzięki czemu nie cierpi oryginalny obraz. Można także sięgnąć po pędzel lub gradient i namalować maskę dla wybranego efektu. Można (i należy) w tym celu korzystać z gotowych zestawów, dostarczonych przez producenta lub tworzyć takie zestawy samodzielnie do ponownego wykorzystania.

W programie znajdziemy zbiór kolekcję filtrów bardzo dobrze imitujących klasyczne klisze, kolorowe i czarno-białe.

Kolejne modyfikacje są nakładane jedna na drugą, jak warstwy w Photoshopie. W każdej chwili można którąś z nich zmienić lub wyłączyć te znajdujące się powyżej.

Program może działać samodzielnie lub jako wtyczka do Photoshopa i Lightrooma. Gotowe zdjęcia można wyeksportować w formacie rastrowym lub zapisać jako PSD z warstwami do dalszej edycji.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 27.08.2016 03:41

@MichalIcz (niezalogowany):
U mnie to samo niestety.

  #2 28.06.2016 18:10

Taka mala literowka - nie Win 19 a oczywiscie Win 10.

  #1 28.06.2016 12:40

Piszecie Panstwo ze zgodny z win 7,8 i 10 32/64 bit? To ciekawe ze u mnie w win 19 32 bit pokazuje sie komunikat ze wymagany win 7 64 lub nowszy.

reklama