OSFMount OSFMount 3.0.1005

Strona główna Windows Narzędzia Emulatory napędów CD/DVD/Blu-ray
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

OSFMount to darmowy emulator wirtualnych napędów w systemie Windows, oferujący wiele ciekawych funkcji. Pozwala on przeglądać i wyodrębniać wybrane dane z obrazów dysków w kilku najpopularniejszych formatach.

Narzędzie pozwala montować w systemie dowolną ilość wirtualnych napędów i umieszczać w nich obrazy dysków IMG, DD, ISO, BIN, 00N, NRG, SDI, AFF, AFM, AFD, E01, S01 oraz VMDK. Dostęp do zgromadzonych w ich obrębie danych jest identyczny jak w przypadku standardowych nośników danych podłączonych do komputera. Podobnie dostępne są one w systemie pod wskazaną przez użytkownika literą.

OSFMount posiada także inną, godną uwagi funkcję. Mowa o wbudowanej w programie opcji tworzenia tzw. RAM-dysków. Są one niczym innym, jak wirtualnym dyskiem zamontowanym w obrębie dostępnej pamięci RAM. Posłużyć one mogą do przechowywania danych, do których wymagany jest szybki i częsty dostęp, a także wszelakich poufnych informacji np. gromadzonych przez przeglądarki (są one kasowane po każdym restarcie komputera).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!