r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Obsługa Sprzedaży ObSp START 17.02.A

Strona główna Windows Firma Programy do fakturowania
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Obsługa Sprzedaży ObSp START to w pełni darmowy, wszechstronny program do obsługi sprzedaży, eksportu Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK) oraz wystawiania faktur sprzedażowych, który sprawdzi się w każdej branży. Jego unikalną funkcją jest znak PrzyjaznejFaktury – kod QR, pozwalający szybko wprowadzać dane z faktury do różnych systemów.

Galeria programu

Obsługa Sprzedaży ObSp START umożliwia kompleksową obsługę faktur sprzedażowych krajowych, wewnątrzwspólnotowych i pozawspólnotowych. Można także wprowadzać korekty i tworzyć zestawienia sprzedaży. Dokumenty można automatycznie zapisywać jako PDF i wysyłać pocztą elektroniczną do kontrahentów. Analizę i obsługę sprzedaży ułatwiają wygodne rejestry. Możliwy jest eksport danych w postaci JPK (JPK_FA i JPK_VAT).

Ciekawą możliwością programu ObSp START jest symbol PrzyjaznaFaktura. To kod QR, który zawiera wszystkie informacje z faktury. Wystarczy go zeskanować, by uzyskać dostęp do cyfrowej wersji faktury (bez skanowania dokumentów), automatycznie zaksięgować dokument lub szybko zapłacić. Przelewy na podstawie PrzyjaznejFaktury obsługuje już 10 banków.

Program wykorzystuje bazę danych PostreSQL.

Obsługa Sprzedaży ObSp START jest dostępny zupełnie za darmo. Program działa na jednym stanowisku, ale może wymieniać dane z innymi programami Varico: KPiR oraz KsH.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.