Obsługa Sprzedaży ObSp START Obsługa Sprzedaży ObSp START 18.05.B

Strona główna Windows Firma Programy do fakturowania
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Obsługa Sprzedaży ObSp START to w pełni darmowy, wszechstronny program do obsługi sprzedaży, eksportu Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK) oraz wystawiania faktur sprzedażowych, który sprawdzi się w każdej branży. Jego unikalną funkcją jest znak PrzyjaznejFaktury – kod QR, pozwalający szybko wprowadzać dane z faktury do różnych systemów.

Obsługa Sprzedaży ObSp START umożliwia kompleksową obsługę faktur sprzedażowych krajowych, wewnątrzwspólnotowych i pozawspólnotowych. Można także wprowadzać korekty i tworzyć zestawienia sprzedaży. Dokumenty można automatycznie zapisywać jako PDF i wysyłać pocztą elektroniczną do kontrahentów. Analizę i obsługę sprzedaży ułatwiają wygodne rejestry. Możliwy jest eksport danych w postaci JPK (JPK_FA i JPK_VAT).

Ciekawą możliwością programu ObSp START jest symbol PrzyjaznaFaktura. To kod QR, który zawiera wszystkie informacje z faktury. Wystarczy go zeskanować, by uzyskać dostęp do cyfrowej wersji faktury (bez skanowania dokumentów), automatycznie zaksięgować dokument lub szybko zapłacić. Przelewy na podstawie PrzyjaznejFaktury obsługuje już 10 banków.

Program wykorzystuje bazę danych PostreSQL.

Obsługa Sprzedaży ObSp START jest dostępny zupełnie za darmo. Program działa na jednym stanowisku, ale może wymieniać dane z innymi programami Varico: KPiR oraz KsH.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

GUS VAT
utrudnione obsługiwanie dokumentów
ocena użytkownika

Program wygląda ok, ale niestety wydaje mi się że podczas tworzenia programu zapomniano o jego podstawowej funkcji - o łatwym i wygodnym wystawianiu dokumentów. Jest to niestety utrudnione, owszem możliwość dodawania kontrahentów z GUS i sprawdzanie VAT jest przydatne, ale wystawianie faktury z "towarami" kiedy chce się usługi dodawać jest conajmniej nie wygodne, do tego dodawanie brutto wartości na FV, kto to robi w brutto ?? Chyba sklep który głównie wystawia paragony i towar z półek. Dla mnie jak na tak duży program bo wazy 120Mb i niby rozbudowany niestety został w tyle np z poprzednim fit faktura który uważam że też nie był idealny ale łatwiejszy i wygodniejszy w obsłudze. Na liście dokumentów nie ma danych klientów są tylko numery faktur. Numerowanie co miesiąc musi być z palca wpisywane. Skończyło się po dniu używania deinstalacją bo u mnie nie znajdzie zastosowania.

03.10.2017 15:59 | Recenzja do wersji 17.03.C